Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hid xenon zestawy - opinie posiadaczy.


darulez

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałem podpytac posiadaczy zestawow HID xenonow.

Widze wiele marek a'la "made in karate" na allegro , stąd ciezko sie zdecdowac.

Moze wypowie sie ktos kto założył zestawik do soczewek, jakies opinie, fotki...było by przydatnie.

Temat czesto ostatnio poruszany ale bardziej w kwesti - zakladac czy nie...(spryskiwacze , samopoziomowanie i inne tego typu zastrzezenia)

Wielu z nas bardziej interesuje co mowia sami posiadacze... jakies sugestje co do marki zestawu? jasnosci żarnika? 4300? 6000? zywotnosi tych wynalazków z allegro?

polite thanks from the mountain..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałem podpytac posiadaczy zestawow HID xenonow.

Widze wiele marek a'la "made in karate" na allegro , stąd ciezko sie zdecdowac.

Moze wypowie sie ktos kto założył zestawik do soczewek, jakies opinie, fotki...było by przydatnie.

Temat czesto ostatnio poruszany ale bardziej w kwesti - zakladac czy nie...(spryskiwacze , samopoziomowanie i inne tego typu zastrzezenia)

Wielu z nas bardziej interesuje co mowia sami posiadacze... jakies sugestje co do marki zestawu? jasnosci żarnika? 4300? 6000? zywotnosi tych wynalazków z allegro?

polite thanks from the mountain..

witam

zalozylem zestaw z dalekiego wschodu, w zasadzie to wygladal jak zestaw helli, przetwornice metalowe, wszystkie laczenia kabli robily pozytywne wrazenie i wygladaly na hermetyczne i szczelne... montaz do soczewek w b5 jest bardzo prosty, wiem co mowie bo wszelkie roboty przy samochodzie sprawiaja mi trudnosc, ale z montazem hidow poradzilem sobie bez problemu. jedyny klopot w znalezieniu odpowiedniego miejsca na obie przetwornice.. pozniej to juz latwizna. Efekt jest miodzio, wybralem temp 6000k i to byl dobry wybor. oczywiscie pamietaj o ustawieniu reflektorow na stacji diagnostycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...mam takie pytanko ...chcialbym zalorzyc zestaw HID i do tego chce kupic lampy soczewkowe to czy bedzie mialo znaczenie czy to beda TYC DEPO czy VALEO ? Skoro i tak nie bedzie zoltego swiatla z tych tanszych reflektorow bo zastapi je zestaw HID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie roznica. Bo wszystko zalezy od soczewki - jak jest wykonana. A najlepiej to w ogole kup cale kompletne ksenony a nie baw sie w lampy + H.I.D :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja kupilem zastaw hid firmy bosch 4300k, lampy valeo, nie obylo sie bez przerobek, bo balasty bosch sa odrobine szersze od szczelin przygotowanych przez valeo, swieca extra, musze je jeszcze ustawic bo sie lekko rozmijaja, jedno swieci dalej a drugie blizej! ale to sie ustawi! generalnie uwazam ze roznica jest widoczna, a idac na latwizne (kupuja lampy z balastami valeo) tracisz uczucie satysfakcji, takie jest moje zdanie! Pozdrawiam Jocker01 :hi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zamierzam zakupic zestaw HID. Co do barwy swiatla to wydaje mi sie najodpowiedniejsza 6000K, widzialem 8000K w praktyce i jest chyba zbyt niebieski. Mam pytanie czy firma przetwornic jest obojetna? Widzialem rozne firmy np VERTEX i nie wiem ktora jest najdluzej zywotna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak w temacie. Potrzebuje jakas podpowiedz zdjecie schemat czy co kolwiek. Mam przetwornice i zarniki polączone swieca . Zarnik w lampie. Niech ktos podpowie mi jak puscic te kable od przetwornicy zebym mogl ladnie zamknac tyl lampy. Czy najlepiej jakos montowac przetwornice pod lampa czy ma ktos lepszy pomysl ? A4b5 valeo soczewka polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...