Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Halogeny w [B5]...


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie do użytkowników Audi A4 z lat 1999-2000.Mianowicie chodzi mi o przełącznik którym zalapają halogeny w zderzaku.Moje B5 jest z 98r. i własnie dokupiłem sobie halogeny i chce wyrezać je w swoim aucie tylko nie wiem czy mam sobie dokupic jakis przełącznik w konsole przełączników nad radio czy może oryginalne włanczanie halogenów jest gdzies przy manetkach??Prosiłbym też o jakies zdjątko takiego przełącznika żebym wiedział co dokupic jeszcze i jak to wyglada.Przełącznik taki oczywiscie ażeby pasował do konsoli nad radio ze starego B5.Chciałbym mieć instalacje do halogenów taką jak oryginalna.Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest osobny przełącznik nad radiem.

Jeśli nie zmieniłeś zderzaka to ograniczysz sobie halogenami chłodzenie intercoolera, co nie wpłynie pozytywnie na osiągi silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zmieniłeś zderzaka to ograniczysz sobie halogenami chłodzenie intercoolera, co nie wpłynie pozytywnie na osiągi silnika.

Wiem wiem szogun0 że intercooler nie lubi mniejszego pędu powietrza,ale przecież w roczniku 1999-2001 jest tak samo.Zderzak nie różni się niczym poza tym że ma miejsce na przykręcenie halogenów i ma inne kratki wlotowe z dziurami na te halogeny.Jakoś dam rade to wyrezać.Może zrobie jakąs kierownice która będzie reszte powietrza kierowała na Intercooler.A zderzaka nie zamierzam zmieniać bo już raz zmieniłem.

A tak wygląda to w roczniku 1999,zobacz jaka dziupla ;)

3fs9al3.jpg

Shot with DSC-P32 at 2007-07-03

2ks5fx4.jpg

Shot with DSC-P32 at 2007-07-03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji wątku o halogenach mam pytanie, spaliła mi się jedna żarówka jak się dostać do niej aby wymienić na nową, zaglądałem z góry trochę ciężko, podobnie z dołu po podłoga przeszkadza

dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...