Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon Xenon od A do Z


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, kamil-vag napisał:

Niektóre skandynawskie wersje miały spryski w komplecie do zwykłych lamp... Masz w kabinie pokrętło od regulacji wysokości? 

Tak dokładnie , auta ze Szwecji tak mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szydlos007 napisał:

Podpowiedzcie, mam b6 ze spryskami i soczewką ale bez xenonu. Licho świecą i chciałbym je komuś dać do przerobienia.

Co lepiej wybrać Bi-Xenon czy Bi-Led, jest kilka firm które robią to i rozbieżność cenowa jest spora.

 

Chyba że mamy tu kogoś z grupy który takie rzeczy robi ?

Jak masz robić to Bi-xenon, ledy to lipa jest. Świecą dobrze tylko w ładną pogodę.

Pytaj o lampy @kamil-vag robi przeróbki z soczewką z b8 i evoxy.

Pamiętaj ze do xenonu trzeba dołożyć samopoziomowanie (czujniki na wahacze i moduł) wtedy nie bedziesz oślepiał innych na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Pamiętaj ze do xenonu trzeba dołożyć samopoziomowanie (czujniki na wahacze i moduł) wtedy nie bedziesz oślepiał innych na drodze.

Jak będą ustawione źle i bez przyuczenia, to i tak będzie oślepiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Jak masz robić to Bi-xenon, ledy to lipa jest. Świecą dobrze tylko w ładną pogodę.

Pytaj o lampy @kamil-vag robi przeróbki z soczewką z b8 i evoxy.

Pamiętaj ze do xenonu trzeba dołożyć samopoziomowanie (czujniki na wahacze i moduł) wtedy nie bedziesz oślepiał innych na drodze.

A tak zachwalają w sieci soczewki Koito do Bi-Led, teraz pytanie na jakich "bebechach" robić Xena ? Jaka przetwornica i żarnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szydlos007 napisał:

Jaka przetwornica i żarnik ?

Poszukaj małych przetwornic hella,one są wieczne. Do tego palniki d1s np. Bosma 4300K i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piła jakiś konkretny model tych Helli polecasz ? - zazwyczaj sprzedający nie podaje wymiarów przetwornic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GreenGreen napisał:

piła jakiś konkretny model tych Helli polecasz ? - zazwyczaj sprzedający nie podaje wymiarów przetwornic

ALLEGRO.PL

Kup teraz PRZETWORNICA XENON OPEL ANTARA z Osjaków na Allegro.pl, za 49 zł w kategorii {Oświetlenie} - {Lampy przednie i elementy}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9883223496...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co jakiś czas pojawia się pytanie o podcięcie itd w przypadku montażu innych projektorów, także zapraszam do mojego nowego tematu:

Bixenon A4 B6 - Adapter i montaż Hella Evox-R 2.0 i Bosch AL (m.in z A4 B8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wracałem ze świąt żona prowadziła i mówi do mnie jak ty możesz tym samochodem jeździć ja nic nie widzie   na co dzień jeźdź cytroenkiem c1 .

Jakiś czas temu założyłem soczewki z B7 trochę to jakość świateł poprawiła się

Teraz zastanawiam się czy nie wrócić do starych soczewek i zregenerować odbłyśniki założyć nowe żarówki czy to ma sens czy dalej szukać jakiś innych rozwiązań ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Waldek1 napisał:

Witam

wracałem ze świąt żona prowadziła i mówi do mnie jak ty możesz tym samochodem jeździć ja nic nie widzie   na co dzień jeźdź cytroenkiem c1 .

Jakiś czas temu założyłem soczewki z B7 trochę to jakość świateł poprawiła się

Teraz zastanawiam się czy nie wrócić do starych soczewek i zregenerować odbłyśniki założyć nowe żarówki czy to ma sens czy dalej szukać jakiś innych rozwiązań ?

 

Wsadzić projekty z b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pila24 napisał:

Wsadzić projekty z b8.

ALLEGROLOKALNIE.PL

Kup teraz: Soczewki Audi a4 b8 2010r. za 250,00 zł i odbierz w mieście Czarny Młyn. Szybko i bezpiecznie w najlepszym miejscu dla lokalnych Allegrowiczów.

czy takie mogą być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo jak na przedlifty, na forum masz w dziale sprzedam B6/B7 dużo taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Może ktoś wie czy lampa z B6 o nr 8E0 941 004P i nr Valeo 89309500 to lamba bixenonowa z autopoziomowaniem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli poprzez autopoziom? Po zdjęciach widać, że lampa z tym numerem to bix (postojowa żarówka nie jest bezpośrednio pod H7 a po ukosie).

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autopoziomowanie z czujników na zawieszeniu. Tak postojowa jest po ukosie z boku H7. OK dzięki za info. 

Jak coś to szukam tych mocować przetwornic lewej i prawej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chodzi Ci o dekielki lamp, te duże zasłaniające całe wnętrze lampy.

Ciężki temat, używki zazwyczaj słabo dostępne i często popękane, a nowych już nie ma. Chyba jeszcze lewe występują w aso

prawa - 8E0941158B (tej już w aso nie ma i nie będzie)

lewa - 8E0941159B (jeszcze jest 5sztuk dostępnych na zamówienie w aso - cena ok 140zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...