Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Prędkość max?


join7

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Ksiazka podaje 208 z tego co pamietam.

Pytanie stad, ze troche mnie zaskoczylo jak w rzeszy na autobahnie killujac passata mialem prawie 240km/h- bo mnie wkurzyl :>

Wiem ze licznik troche zawyza ale jednak to chyba duzo jak na serie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty w końcu jechałeś Passatem czy A4 ?? bo już nic nie kumam... moja (AWX z programem na 178,6km) na kołach 18 w 3 osoby cała załadowana (aż mi pękła korbka od otwierania szyb z tyłu tak była zapakowana) poszła tylko 220 km/h (włączona AC) być może poszła by ciutek więcej ale max 230... nie miałem okazji sprawdzić jej na pusto ale przy następnej wizycie w DE już jej nie odpuszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, passat jest bleee. Passata wyprzedzalem i do 220 walczyl, powyzej juz nie szedl a ja cos ok 238 ;) odpuscilem bo byl lekki luk a przy tej predkosci w rodzinnym aucie nie jest zbyt bezpiecznie. Jechalem sam.

Twoj przy tej mocy powinien chyba wiecej leciec, albo mi sie trafil jakis "dziwny" egzemplarz :P

Ale zeby nie bylo, mnie lyknela od razu zolta S3, musiala miec grubo powyzej 250km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim AVF leciałem 200 km/h w dwie osoby. Pewnie by trochę jeszcze poszedł ale nie było gdzie. Do reichu mam daleko ale kiedyś jak tam będę to sprawdzę maxa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem chlopaki, ja mam czipa w swoim avf na 164 KM i 400 NM i vmax to 230 km/h i bylo juz ponad 4200 obr i sie poprostu nie zbieral, ale moze to przez quattro, moim zdaniem 240 na rownej drodze bez czipa to jakies czary mary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wziac jeszcze poprawke na to, ze seria ma wiecej niz 130 :>. Ale zeby az tyle, zeby 240 wykrecic, to nie sadzilem. Tez mam ten silnik :th: :th: :audi: :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pewien" nasz kolega po czipsie w AVF zamknal licznik

czyli ponad 260 km/h, no to musial go wykrecic na drodze ponad 5000 obr/min nie wierze :P te silniki ladnie sie wkrecaja na obroty ale bez jaj panowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...powiem szczerze ze ok. trzy miechy temu troche mnie poniosło :tongue4: i na autostradzie do Poznania wykręciłem 220km ale uwaga:

-jechały cztery osoby

-cały bagażnik zawalony

-pełny bak paliwa

-jeszcze wtedy opony zimówki

... szczerze to zastanawiam się i nie wiem czy wynik był troche przekłamany, bo w sumie wychodziło by na to gdy by nie wyżej wymienione utrudnienia to sam poleciał bym chyba z 240-250!!! :mysli:

Za tydzień lece do Berlina ;) więc nastapi drugi test...zobaczymy?! :audi: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po tym jak wskazowka predkosciomierza sie zbiera auto musialo miec jakies mody.

Po drugie nie wiadomo na jakich kolach jechalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją (seria na 18) w 2 osoby wykręciłem 235 ale to był krotki odcinek,może jak bym ją przeciągnął to jeszcze by coś doszło :good:

A ile wasze 1.9 bujnie się na 3 biegu bo moja 120 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze odswiezam teamat ale nie chcialem zakladac nowego jest mozliwe ze b6 w dieslu 260 polecialo ?

tu link do filmu

tutaj jest jakiś pic, nie wierze, że diesel nabiera takiej prędkości w takim krótkim czasie

poza tym powyżej 4200 obr/min diesel juz nie ciągnie, to nie benzyna która zap.......a do odcinki

tutaj jest 2.0TDi, porównajcie Koledzy jak tutaj auto nabiera prędkości, róznica jest aż nadto widoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim w drodze do UK 180 pomykam na luzie a maxem poleciałem 220km/h tylko ze byłem zapakowany pod sam sufit no i jechałem w 2 osoby. Koła 17 cali

Moja ex A6 2.5 180 koni z 2003 roku poleciała troszke ponad 240 km/h ale silnik juz wyskakiwał z ramy :) tak więc cięzko mi uwierzyć zeby 1,9 leciało więcej niz 230 km/h

moze niech się wypowiedzą koledzy którzy mają 2,5 litra jak jest u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest auto zapakowane po dach to wcale nie musi gorzej iśc od pustego, wystarczy że będzie leciutko z górki, i masa robi swoje.

Ja jechałem 220 i bez problemów by jeszcze poszedł ale już mi było szkoda rzeźnić auta. Szybko zwolniłem na 200, które zreszta tylko chwilowo przekroczyłem, bo większość jazdy miałem 180, a powyżej to tylko takie chwilówki były dla testów.

Optymalne to 180 wg mnie. Cicho i wygodnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja w 2 osoby na 16 kołach 220 i end. Programik mam na 139 kucy i 340 Nm moment. Na pierwszym programie którgo robił szkop auto może się wydać nie wiarygodne ale 230.

Jak taki szkop to po co od niego auto kupiles?

Troche regulamin poczytaj zanim cos napiszesz i kogos obrazisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu link do filmu

To przyspieszenie jest nierealne... chyba, ze to auto bylo zmodowane na 250PS.

moze niech się wypowiedzą koledzy którzy mają 2,5 litra jak jest u nich

Temat jest o AVF :wink4: - ale moje 2.5Q poszlo 230km/h i nic wiecej nie dalo sie wycisnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...