Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 AVANT - tarcze oraz dziwne skrzypienie


chrapusta

Rekomendowane odpowiedzi

witam. dwa pytania. wymieniłem tylne amortyzatory - na SACHS gazowe - byłem przekonany że ustąpi upierdliwe skrzypienie podwozia - niestety - dalej na małych prędkościach (ruszanie czy zatrzymywanie się) autko dalej skrzypi, co to może sprzypić? mam raczej za niedługo do wymiany również sprawy przedniego zawieszenia, czy to własnie to, czy to poduszki pod silnikiem, czy jeszcze coś innego? pisząc niedługo o przednim zawieszeniu mam na myśli wiosnę 2008. może później.

druga rzecz: bede wymieniał tarcze hamulcowe, jaki jest efekt wrzucenia tarcz ATE POWER DISC do przodu i BREMSO do tyłu?

co do tyłu to pytanie czy jest ostotna różnica między BREMSO a np. LUKASEM. co do przodu to raczej chodzi mi o to czy taka tarcza (rowkowana) nie będzi epowodowałą zwiększonego zużycia klocków hamulcowych? klocki będą pewnie LUKASa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga rzecz: bede wymieniał tarcze hamulcowe, jaki jest efekt wrzucenia tarcz ATE POWER DISC do przodu i BREMSO do tyłu?

co do tyłu to pytanie czy jest ostotna różnica między BREMSO a np. LUKASEM. co do przodu to raczej chodzi mi o to czy taka tarcza (rowkowana) nie będzi epowodowałą zwiększonego zużycia klocków hamulcowych? klocki będą pewnie LUKASa

co do tarcz to poczytaj sobie tutaj ...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1590.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o tarczach firmy KRAGER słyszeliście coś? Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...