Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] CZY KIEROWNICA Z AUDI A2 POSUJE DO A4


SOBOL24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wielkie pytanie. Chce wymienić kierownicę ponieważ mam wytartą ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej (a dokładnie trójramienna skórzana kolor ciemno szary do audi a4), znalazłem niby taką samą kierownicę ale od a2 wygląd identyczne, kolor też, poducha niby tez wygląda taka samo ale czy pasuję, czy jej rozmiary są identyczne co mojej w audi itd?

Kiera jest z poznania także nie mam jak jechać i jej obejrzeć.

Może zna się ktoś na tym i żuci jakąś dobrą rade...;

Pozdrawiam.... SOBOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak ludzie robią ?? zmieniają obudowę kolumny kierownicy na czarną i zakładają czarną kierownicę...ja tak też zrobiłem (kupiłem auto z ukradzioną kierownicą i wnętrze mam w kolorze SWING - ciemno szary) podpowiedział mi tak jeden handlarz że tak robią a ja miałem nawet już obudowę w kolorze czarnym więc kupiłem tylko kierę i tyle... zobacz post o mojej A4 i zobaczysz jak to wygląda...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7367.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tak można..... Ja też mam w środku kolor swing ale nie chciałbym nic zmieniać a nie mogę nigdzie dostać takiego koloru kiery. Dziś znalazłem na allegro ale od A2!!! I nie wiem czy będzie pasować czy nie? To jest najważniejsze..

Tak na marginesie fajna ta twoja furka...

Moja jest dzis w remoncie wymiana koła zamachowego...

!!!!!drugi raz.....!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek Dobra Rada radzi - obszyj skórą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko widzisz z ta skórą to nie jest takie proste ponieważ firmy motoryzacyjne zastrzegły sobie kolory skór także nie można dostać identycznych (poza czarna....)

Także nie jest to takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze nie proste (chociaż nie wiedziałem, że kolor skóry zastrzeżony), ale chyba wolałbym uderzać w obszycie nawet podobnym kolorem niż kombinacje chińskie robić żeby montować od A2 i to jeszcze nie mając pewności czy przypasi (jakoś bym się zdziwił). Chyba gwarancji to Ci nikt nie da-dopiero jak zakupisz i spróbujesz założyć to Ci się okaże. Tak myślę. Ale poczekajmy - moze ktoś coś więcej podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...