Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Brak mocy!!!


kezsotrab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mam poważny problem. Auto jest totalnie zamulone!!! Wcześniej 150km/h na czwóreczce to była pesteczka teraz do 120 na 5 biegu ledwo dociąga. Wymieniłem filtry, byłem dzisiaj drugi raz na kompie i znowu był błąd w dolocie zasysania turbiny. Czy to może wina zaworu turbiny? Czy może coś innego?

1.9TDi 110KM

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to byc N75,nieszczelnosc w dolocie,zapieczone kierowniczki w turbinie,przepływka... postaraj sie zrobić logi dynamiczne 003,008,010,011 a zapewne uzyskasz odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam poważny problem. Auto jest totalnie zamulone!!! Wcześniej 150km/h na czwóreczce to była pesteczka teraz do 120 na 5 biegu ledwo dociąga. Wymieniłem filtry, byłem dzisiaj drugi raz na kompie i znowu był błąd w dolocie zasysania turbiny. Czy to może wina zaworu turbiny? Czy może coś innego?

1.9TDi 110KM

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdr.

podpiecie kompa na postoju sprawdza sie tylko gdy masz inspekcje olejowa do skasowania ... :naughty:

w przypadku braku moczu diagnoza podczas jazdy logi jest niezbednym minimum aby wiedziec co zlego sie dzieje w furmance ......

bład 00575 (ten o którym mowisz) moze byc spowodowany wieloma rzeczami ... zostały one juz tutaj opisane jak i w setce innych postow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...