Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obdarta tapicerka fotela.Pomocy


sławek78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich.

Podejrzewam że wwielu z nas miało taki problem lub ma nadal.

BYłem dzisiaj u tapicera .NIe ma problemu z naprawą.Gorzej z materiałem.

Skąd zdobyć taki materiał?

Kolor fortli na zdjęciu poniżej.

macie jakis pomysł?

fotel003hg8.jpg

Shot with Canon PowerShot A60 at 2007-07-04

to akurat dobry fotel ale pokazuje aby widoczny był kolor

fotel007qm8.jpg

Shot with Canon PowerShot A60 at 2007-07-04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam agrest :decayed:

Powiem Ci tak,zjechane masz ranty. Osobiście widziałem jak koleś miał włąśnie tylko te boczki obszyte innym kolerem niżfotel,z tym,że kolor był tak dobrany,że wyglądało jak oryginał. Tak chyba będzie wg mnie najprosciej.Albo poprostu poszukaj po szrotach A4 i stamtad wyciagnij fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć tylny podłokietnik i zawiez razem z fotelem do tapicera, jest on i tak cały czs złożony. A w miejsce starego materiału niech ci wstawi ciś podobnego.

Stara sprawdzona metoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dobrał podobny kolor materiału i będzie git, albo jakaś skórka na boczkach była by fajna, wariantów jest dużo, tylko mnie dreczy co tam na tych fotelach się działo że jeden podarty a na drugim zacieki, plamy jak po tygodnowej orgii :evil:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pierwsza Helga miała koło 70 -siątki druga troche mniej ale widocznie Hans miał ochotę właśnie w audi:)

A tak poważnie to wolałbym podłokietnika nie ruszać.Ale w ostateczności tak zrobie

co chodzi o wstawki skórzane to musiałbym wszytkie 4 boki tak robic co wiąze sie oczywiscie z kosztami i do końca nie wiadomo jak to będzie wyglądało..

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 09:24 _________________________________________________Odnośnie plam , to chyab się wybiorę na pranie do myjni.piorą odkurzaczem na mokro.

Czy ktos tak robił ??? i jakie efekty końcowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup vanisch, gąbka w łape, miska wody i do roboty, teraz masz lato i w try miga ci wyschnie i pachnieć będzie aż miło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprosciej bedzie jednak wyrwac caly nowy fotel z jakiegos szrotu, moze nawet z allegro z tym ze szukaj "a4 czesci" "a4 rozbiorka" itp. bo same fotele sa nawet w cenie, a tak moze Ci wymontuja za grosze. gdybys mieszkal blizej to dogadalibysmy sie- mam takie same fotele, a po weekendzie wrzucam kubelki, wiec te obecne beda na sprzedaz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...