Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaślepka poduszki-co z tym zrobić :-(


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdziłem już po tapicerach i żaden mi nic nie poradził na to.Może macie jakiś pomysł czym tę brzydką szparę zakleić aby miało to wygląd jak przystało na AUDI ????

http://img146.imageshack.us/my.php?image=dscn1111ti1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spewnoscia nie silikon, chociaz nie rob takiego glupstwa.

spróbuj to jakos podkleic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loll, nie wygląda to najlepiej. U mnie też poducha jest po strzale, ale nie mam takich szerokich szpar. Kamil, a dlaczego nie silikonem? - tak z ciekawości pytam. No i może ktoś z was koledzy wymieniał u siebie deskę? Jaki to by mógł być mniej więcej koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Boże!!co za brzydactwo.trza bylo kupic auto z calymi jaskami :tongue4: Nic z tym nie zrobisz a to co masz to.... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, a dlaczego nie silikonem? - tak z ciekawości pytam.

mnie osobiscie by to gryzlo, silikon na kokpicie fuuu

zgodze sie ze sa rózne odcienie ale nie dobierzesz idealnie, pozatym w aucie gdzy postawisz na sloncu jest taka temperatura ze silikon moze sie zaczac topic.

Ja bym szukał jakies cienkiej ramki( moze z aluminium) aby ja ładnie dookola przykleic

A tak wogole to ty kupiles tak czy miales dzwona???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikon to najprostsze i najszybsze rozwiazanie -zwlaszcza ze juz tam siedzi, tyle ze w innym kolorze :P

Fakt, ramka to lepszy pomysl. Ale znajdz gotowa ramke takich rozmiarow!

Mozna z 4 paskow zlozyc samemu -robilem juz takie rzeczy, ale do obudowy. O ile dobrze sie potnie, to polaczenia widac bardzo delikatnie. Ale na taka powierzchnie to chyba nie lada wyczyn

powodzenia

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od siostry.Wziąłem to Audi,bo to był warunek aby siostra kupiła rodzicom samochód ( i mnie odciążyła od pożyczania mojego CLIO ) ,a po drugie było dość tanie ( 5 letni AJM Avant za 28tys złotych ze świeżo zrobionym rozrządem,wymianą oleju,wszystkich filtrów,dwóch wachaczy) i niewielki w 100% pewny przebieg rzędu 94 kkm.Auto było bite w 2001 roku i sprowadzone z Niemiec.Sprawdziłem geometrię,podłużnice,zawieszenie i było OK.Jeżdzę nim już dwa lata i poza nieszęsnym licznikiem JAEGER nie było żadnych problemów.Chyba spróbuję zrobić taką aluminiową ramkę i ją zakleić te szczeliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał założyć ale nie mam pojęcia gdzie mi to zrobią i ile to mniej więcej będzie kosztować ?? Czy da się to zrobić bezpiecznie poza ASO (może ktoś mi poleci jakiś warsztat na Śląsku ) ??? A tak swoją drogą to czytałem,że nie powinno się zakładać używanych airbagów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co możesz zrobi to poszukac dobrego lakiernika z aerografem (nie koniecznie lakiernik) który Ci to porządnie pryśnie i nie będzie tak bić po oczach - widziałem pęknięcia na desce tak usuwane i było ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mogłoby to tak być, ale dla mnie brak poduch wyklucza trochę sens użytkowania samochodu tej klasy. Nigdy nie uważałem poduch za luksus, na szczęście nigdy moja buźka z żadną się nie zderzyła, ale wolę w razie czego posiadać takowe zabezpieczenie. Moja A4 ma 10 i mam nadzieję się z nimi blisko nie zapoznać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli nie chcesz kupować deski (sprawdz sobie ceny bo może jednak warto wtedy mógłbyś mieć poduchy) to zastanów się na flokowanie - koszt nie jest kosmiczny a jak sie zrobi z głową (np jeszcze boczki w drzwiach) to naprawde fajny efekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli nie chcesz kupować deski (sprawdz sobie ceny bo może jednak warto wtedy mógłbyś mieć poduchy) to zastanów się na flokowanie - koszt nie jest kosmiczny a jak sie zrobi z głową (np jeszcze boczki w drzwiach) to naprawde fajny efekt...

Zastanawiam sie na czym polega to flokowanie i gdzie mógłbym to zrobić na południu Polski ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... Ja kupiłem auto powypadkowe ze strzelonymi poduszkami. Zaraz mnie zjedziecie, ale nie zamierzałem kupować zaślepek z allegro wykonanych z żywicy - wiadomo, jak to wygląda... Co do kierownicy, to rozebrałem wszystko, wywaliłem resztki poduchy i baaardzo dokładnie pokleiłem z powrotem zaślepkę. Przy strzale, pęka ona dokładnie na środku, na łączeniu znaczka OOOO, więc po sklejeniu praktycznie nie widać, że tam cosbyło robione;) Po prostu trzeba uzbroić się w cieprliwość i dokładnie skleić, to będzie bez śladu. No ale dobra -troche OT się zrobił, więc:

Zaślepki szukałem długo na allegro, w końcu po tygodniu poszukiwań, ktoś wystawił zaślepkę z anglika (oryginał Audi), zapewniał, że będzie pasować i mnie też się tak wydawało. No niestety nie pasowało, więc kilka godzin, miejsce przy miejscu, naciągałem, dociskałem palcem i kleiłem cyjanopanem. góra przylega idealnie, bok i dół nawet ładnie, ale niestety prawa strona miała szparę ok. 0,5cm. Wkurzyłem się, wziąłem czarny silikon, na desce i na zaślepce przykleiłem taśmę, żebynie ubrudzić nic, wpuściłem silikon w szparę i przetarłem palcem, żey go wygładzić i zmatowić. Moim zdaniem, jest nieźle, bo całej deski nie zamierzałem kupować. U Ciebie to bardzo mnie dziwi taka wielka szpara;/ Jak położysz na ten silikon warstwę czarnego, to odleci najprawdopodobniej, jak pomalujesz, to pewnie tak samo będzie... Ja bym to wydłubał, okleił taśmą dookoła i wpuścił nowy, czarny silikon, a potem przetarł palcem. Przy odrobinie wysiłku powinno wyjść ładnie. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam, się nad flokowaniem na jakiś neutralny nie rzucający się w oczy kolor całego kokpitu w tej firmie http://www.flokowanie.pl/ Koszt około 350zł. Co o tym sądzicie ??? Doradzcie mi jak zdjąć kokpit ( czy trudno ??? ) w moim aucie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...