Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL TDI] Lemmiwinks - z czym to jesc?


bartlo79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...czytajac watek o warsztatach w wawie jeden z kolegow wspomnial o ciekawym jak sadze programie

http://www.ecodetuning.com/revo/Lemmiwinks.exe

Czy ktos moze przyblizyc temat czy warto to odpalac??Co mozna tym cudem zrobic? Czy moze lepiej nie experymentowac bo mozna furmance kuku zapodac ?? Bawil sie ktos?? Sam bym sie pobawil - ale stracilem matryce w laptopie (syn) i w wodatku strach odpalac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest toserial do vag coma ,wchodzisz w sterownik silnika,potem dekodowanie i rownolegle uruchamiasz lemmowinksa,

jesli jest to trial, to po pieciu godzinach wszystko powinno wrocic do poprzednich ustawien,

osobiscie nie probowalem,ale mam identyczny program Custom Code ,na dniach chcialem wyprobowac no i sie dobrze sklada ,ze jest ktos jeszcze :)

mozna tym ustawiac obroty,predkosc, dawki paliwa,ustawienia sondy lambda,tyle jest w instrukcji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakim kabelku chodzi ten Lemmwinks ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ustawiac wolne obroty, kąt wyprzedzenia zapłonu (powiedzmy lejąc V-power 100 oktan) i wiele innych. Tyczy się z tego co wiem tylko benzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ustawiac wolne obroty, kąt wyprzedzenia zapłonu (powiedzmy lejąc V-power 100 oktan) i wiele innych. Tyczy się z tego co wiem tylko benzyn.

a jest tez cos takiego do diselkow?pytam,bo zastanawialem sie jakim programem tuninguja turbodiesle

kiedys kupilem plyte na ktorej byly juz mapy do wklejenia do ECU,ale nie probuje,bo jak zasmiece ECU to nie bede wiedzial jak potem z tego wyjsc :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 10:30 _________________________________________________P.S. jak Wy to robicie,ze wklejacie fotke pod postem i obok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ustawiac wolne obroty, kąt wyprzedzenia zapłonu (powiedzmy lejąc V-power 100 oktan) i wiele innych. Tyczy się z tego co wiem tylko benzyn.

przecież kąt wyprzedzenia zapłonu jest zczytywany z czujnika położenia wału korbowego, nie wiedziałem ze jest możliwość ingerencji w niego. wytłumaczy mi ktoś to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ustawiasz wlasnie o ile ma być wyprzedzony od tego który jest zczytany :th: Lejąc V-power autu nic nie przybywa...dopiero jak wyprzedzi się zapłon odnajdują się konie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ustawiasz wlasnie o ile ma być wyprzedzony od tego który jest zczytany :th: Lejąc V-power autu nic nie przybywa...dopiero jak wyprzedzi się zapłon odnajdują się konie :th:

jasne kolego :th: wyczytałem ze w moim golfie nie ma możliwości regulacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek a slyszales o programie KWP2000? co to jest,obsluguje wiele marek,tym chyba tez mozna cos podkrecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze wiedzieć co modyfikować, jeśli się ma KWP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze wiedzieć co modyfikować, jeśli się ma KWP.

a szogun0 wie i uszczknie rabka tajemnicy :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 22:18 _________________________________________________

KWP to już wyższa szkoła jazdy.

porozmawiajmy o tym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWP to już wyższa szkoła jazdy.

moze nie z samym urzadzeniem ale z tym co za pomoca niego zgrasz .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze wiedzieć co modyfikować, jeśli się ma KWP.

a szogun0 wie i uszczknie rabka tajemnicy :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 22:18 _________________________________________________

KWP to już wyższa szkoła jazdy.

porozmawiajmy o tym :wink4:

Tak na prawdę, jakbym widział, to bym robił to co Rogal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kombinowales cos kiedys,moze razem wpadniemy na to co Rogal :) rozumiem,zedoswiadczenie to klucz ,no to pytanie z innej beczki -co mozna zrobic vagiem?bo cos chyba mozna?[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:25 _________________________________________________a moze zapytamy o to samo Rogala? :embarrassed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:26 _________________________________________________zaprosmy go do rozmowy :polew:

moze sie wygada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kombinowales cos kiedys,moze razem wpadniemy na to co Rogal :) rozumiem,zedoswiadczenie to klucz ,no to pytanie z innej beczki -co mozna zrobic vagiem?bo cos chyba mozna?[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:25 _________________________________________________a moze zapytamy o to samo Rogala? :embarrassed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:26 _________________________________________________zaprosmy go do rozmowy :polew:

moze sie wygada :polew:

opcje Vag'a opisane sa na forum .. poszukaj ...

co do reszty .... owiane mocna tajemnica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...