Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mozliwosc tanio kupno takich felg razem z oponami, oczywiscie /225/45/17. I chcialbym zobaczyc jak wygladaja na B5, ma ktos z forum takie?

http://moto.allegro.pl/item348001708_audi_a3_vw_5x100_et35_17_rs4_hyper_silve.html

adamooo takie sprzedaje 5x112, ale on ma na b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mozliwosc tanio kupno takich felg razem z oponami, oczywiscie /225/45/17. I chcialbym zobaczyc jak wygladaja na B5, ma ktos z forum takie?

http://moto.allegro.pl/item348001708_audi_a3_vw_5x100_et35_17_rs4_hyper_silve.html

Tutaj masz takie ale na 18 i -35mm http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/23015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dezent_u388.jpg

To felgi 17' Dezent U.

Co o nich myślicie? Są to jedne z najtańszych felg firmowych. Bardzo podobne do ori tyle że ramiona chyba trochę za cienkie (wąskie). Waham się, bo tak na prawdę nie widziałem ich na żadnej furze. Google nic nie znalazły. Może ktos z forum ma te fele?

Czy będą pasować do B6? Chodzi mi o aspekt wizualny oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, nadają lekkości autu.

Ja mam z kolei 205/60R15 - takie dostałem koła kupując auto. Nie wiem jakie są nominalne opony dla modelu B5 avant z 97 r. Jak wiecie to podzielcie się wiedzą. Koleja sprawa to taka że kusi mnie kupić nowe felgi do auta a te zostawić na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest rozstaw śrub w B7 Avant+BKN .. lub gdzie to można sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystki ja tez mia łem dylemat 16 czy 17 ale jednak poszła ułańska fantazja i sa 17 wyglada zaje fajnie. Polecam 17 opone 225/50R17 wszystko pasi jak ulał. Zrobiłem zreszta jak wiekszoc kolegów mówi dobra 17 a najlepiej ori i nic sie niedzieje a najlepiej jeszcze dołapac opony z rantem niewiem jak ten rant na oponie sie fachowo nazywa. Ja wsadziłęm oponki Bridgestone RE 050 tutaj stronka jak wyglądają http://www.opony.autogaleria.pl/producent.asp?IDproduktu=57868&producent=Bridgestone&model=RE050 Powiedzcie mi tylko czy po zmianie z 15 na 17 musze cos przeprogramywac w kompie zeby niebyło przekłamań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystki ja tez mia łem dylemat 16 czy 17 ale jednak poszła ułańska fantazja i sa 17 wyglada zaje fajnie. Polecam 17 opone 225/50R17 wszystko pasi jak ulał. Zrobiłem zreszta jak wiekszoc kolegów mówi dobra 17 a najlepiej ori i nic sie niedzieje a najlepiej jeszcze dołapac opony z rantem niewiem jak ten rant na oponie sie fachowo nazywa. Ja wsadziłęm oponki Bridgestone RE 050 tutaj stronka jak wyglądają http://www.opony.autogaleria.pl/producent.asp?IDproduktu=57868&producent=Bridgestone&model=RE050 Powiedzcie mi tylko czy po zmianie z 15 na 17 musze cos przeprogramywac w kompie zeby niebyło przekłamań

17''? Nie pływa w kolejnach?

Raczej musisz przeprogramować: http://www.a4-klub.pl/smf/all_rnse_pokazywanie_predkosci-t33104.30.html

Chyba, że masz aktywną automatyczną adaptację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak na fotce przy nicku mam 17" na normalnym zaiwasie ale oponki mam 225/45/17". Powiem tak: jesli jezdzisz po miescie (ja po wrocławiu) to odczujesz duża różnice w komforcie na niekorzyść 17"tek. Auto pięknie wygląda i bardzo sie wszystkim podoba...szczególnie jak to jakies fajne gwiazdy, natomiast zawiecha sie szybko sypie...ja jezdze 2gi sezon na nich i w tamtym roku zrobiłem prawy przód (wywaliło sworzen itp) teraz już wiem ze musze zrobić cała zawieche z amorami wlącznie ( moze bez prawego przodu - zobacze jeszce w jakim jest stanie)...

No i kwestia co wybieraasz...wygląd+jakies tam koszty regeneracji zawiechy albo komfort i żywotność ...

Podkreslam ze jezdze w rozpierdzielonym miescie i codzienna przeprawa to jazda po torze teatowym...Domyslam sie ze jesli ktos mieszka po za takimi miastami pojezdzi dłuzej na takich oponka bez zaglądania pod autko...

Jak znajde czas wrzuce fotki mojej furki...pozdro

P.S:...moje zdanie: a4 musi pieknie wyglądać...poprostu do tego jest stworzona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojego modelu przy feldze 7,0-7,5x17 zalecany rozmiar opon o najwyższym wzkaźniku profilu to 205/50R17 i jest moim zdaniem optymalny nawet na polskie dziury :)

Pozdrawiam

arielka

właśnie tak się zastanawiam jakie mam do siebie kupić. Rozsądne będą chyba 16 calowe, bo przy większych jakbym wpadł w jakąś wrocławską dziurę to miałbym chyba kłopot. Dobrze myślę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: Kaziu_Wichura 26 Luty 2006, 15:25 :polew: ale dajesz popalić daty nie widzisz arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar maja miec 18" w A4 B6??

Mam piekne fele 18" z oponami 245/45/18 nowka sztuki z oponami,ale cholera nie wchodza :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar maja miec 18" w A4 B6??

Mam piekne fele 18" z oponami 245/45/18 nowka sztuki z oponami,ale cholera nie wchodza :wallbash: :wallbash:

co za bzdury opowiadasz???

ja mam 245x35x19 i weszło spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom wejść weszły, faktycznie, według mnie prezentują sie super, ciekaw jestem tylko jak to jest z jazdą na takich kółkach,napisałem do tamtego kolegi na PW ale nie wiem czy mi odpisze, więc może wy sie wypowiecie, czy nie za duże takie i czy nie sprawiają one problemów w czasie jazdy, np w zakrętach

aha no i domyślam się że takie kółeczka wiążą się z wymianą zawieszenia, zresztą i tak będę chciał obniżyć auto, a raczej będzie trzeba bo inaczej będzie wyglądał jak terenówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...