Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Kody wyposażenia - pytanie?


lexpar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Odczytałem swoje kody (przy kole zapasowym) i u mnie nie ma kodu 1AC -system antypoślizgowy ABS. Natomiast przy uruchomianiu samochodu zapala mi się na liczniku kontrolka ABS i następnie po chwili gaśnie. Wiec nie wiem czy mam ABS, czy też nie. Zauważyłem, że u siebie kilka takich przypadków. Np. mam ESP wg kodów nie mam. Może naklejka jest z innego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz książke serwisową??? Jeżeli tak, to porównaj kody z książki z tymi we wlepce w kole zapasowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey :th:

dwa tematy niżej jest cały post o kodach :bicz3: to za brak szukania

a tu masz kalkulator

http://www.igorweb.org/equidec/Default.aspx

wpisz kod i odkoduj dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozilla - kalkulator już przerabiałem. Ale Ty niestety słabo wczytałeś się w moje zapytanie. Ja nie pytałem się co oznacza dany kod, lecz zupełnie o co innego.

Książki serwisowej niestety nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:embarrassed:

soory za brak dogłębnej analizy twojego problemu myślałem że zle przetłumaczyłeś kody

hm wygląda na to że wlepka jest od innego

ABS i ASR przecież można live przetestować jak zadziała to jest na wyposażeniu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zachowania autka to wynika, że jest ABS i ASR. Podałem to jako przykład. W zasadzie to interesuje mnie czy Audi podaje kody całego wyposażenia, czy też kieruje się jakąś zasadą.

A tak na marginesie to już widziałem różne cuda w samochodach. Np.miał mieć poduszki kontrolka świeciła i następnie gasła, a poduszek nie było. Polak potrafi wszystko i często robi to w złym kierunku :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez w kodach nie ma ABS/ASR a, w samochodzie jest, naklejka sto procentowo orginalna w ksiazce i w bagazniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisaliśmy kilka razy, że często wlepka nie zawiera wszystkich kodów z wyposażenia zawartego w aucie, zamykam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...