Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Szarpanie brak mocy LPG sekw AG


hutto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przewertowalem caly watek ale nie znalazlem objawoj podobnych doi tych co wystepuja u mnie.

A mianowicie auto czasami nie zawsze dlawi sie i szarpie jak sie chce ostrzej przyspieszyc na biegu 1 i 2 (czasami na 3) na 4 i 5 biegu nie obserwuje takich objawow oczywiscie chodzi o jazde na gazie. Na benzynie takich objawow nie ma wogole. Przewody swiece kopulka i palec byly wymieniane jakies 15kkm temu wiec sadze ze jeszcze powinny spokojnie pobiegac.

Najbardziej dziwi mnie to ze dzieje sie to czasami a nie przez caly czas czy jest mozliwe ze zatankowalem jakis dziadowski gaz i cos sie przytkalo?

Objawy wystapily niedawno ale po tym jak zatankowalem gaz w stacji przy TESCO w Lublinie tak zawsze tankuje gaz na Orlenie i wsio bylo ok.

Kurde zaplanowalismy urlopowy wyjazd a tu takie numery Audi robi i nie wiem czy jechac czy wczesniej podjechac do gazownika.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wymienisz filtr od gazu i spalisz ten syf spod marketu, to zapewne się poprawi (samo od siebie by aż tak nie wariowało). To na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem u mechanira i okazala sie calkowita drobnostka bylo za male cisnienie gazu na reduktorze ja mialem okolo 0.5 bara a powinno byc jakies 1,5 bara. Nie zaplacilem za serwis ani grosza za robote podziekowalem i autko chula jak wczesniej. Spowodowana ta awaria byla tym ze membrany w nowym reduktorze po jakims czasie sie ukladaja i trzeba przeregulowac instalacje na ulozone membrany bo moze toi spowodowac spadek cisnienia gazu i powodowac szarpanie brak mocy mulowatosc itd itp. Poza tym dostalem zalecenie wymiany swieczek.

pozdr for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...