Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(ALL A4) - bledy po niemiecku na FIS + tlumaczenia


letallec

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio spotykaja mnie przygody ze spalonymi zarowkami. Komunikat na FIS jest po niemiecku, a nie znam tego jezyka. Nie moglem znalezc odpowiedzi na tym forum, a zawsze tutaj zaczynam, wiec pisze ku potomnosci :>

PARKLICHT RECHTS - spalona zarowka, swiatlo postojowe (przednie) prawe

NEBELLICHT LINKS - jeszcze nie wiem, ale cos z przeciwmgielnym. juz wiem, ze gdzies sie kabelki rozlaczyly, ale do tego trzeba zdjac zderzak :(

ABBLENDLICHT RECHTS - co to moze byc jak mam xenony i oba swieca, moze to koniec palnika???

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEBELLICHT LINKS - jeszcze nie wiem, ale cos z przeciwmgielnym.

Lewe światło przeciwmgielne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można też podłączyć VAG'a i zmienić język np na angielski..... dla niektórych bardziej zrozumiały :chytry:

podjedź na spota to się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede jutro na spociku. Problem z NEBELLICHT jest wiekszy niz sadzilem. Nie dochodzi prad do lampy i nie wiem od czego zaczac :disgust: Rozpiska od bezpiecznikow mowi ze bezpiecznik nr19 jest od Nebel licht, a na pozycji 19 nie ma zadnych pinow do wcisniecia bezpiecznika :shocked:

można też podłączyć VAG'a i zmienić język np na angielski..... dla niektórych bardziej zrozumiały :chytry:

podjedź na spota to się zmieni :)

Bedziesz na spociku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letallec

masz problem z jednym, czy z dwoma ? (to znaczy czy oba nie świecą/komunikują błąd) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FIS informacja NEBELLICHT LINKS - i zgodnie z tym komunikatem nie swieci tylko lewy. Prawy dziala OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FIS informacja NEBELLICHT LINKS - i zgodnie z tym komunikatem nie swieci tylko lewy. Prawy dziala OK.

podpięcie VAGa faktycznie może być pomocne, ten układ jest tak zbudowany, że wtyczka od halogenów jest jedna (dla dwóch lamp).

Więc skoro jeden działa, a drugi nie, to znaczy problemem może być sam halogen, żarówka (no to chyba wyeliminowałeś ?), albo kabelek (ale już ten w zderzaku, a nie gdzieś dalej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. z zarowka to jest tak, ze na oko jest dobra. Dlatego wzialem przewody, inna zarowke 12V, podlaczylem pod kostke i nie swiecila. Ten sam zestaw bezposrednio z akumulatora swiecil OK. Chyba sie nie obejdzie bez zdjecia zderzaka :>

Aha. A gdzie bezpiecznik od tych swiatel? Jak pisalem wczesniej, mial byc pod 19, ale tam bylo puste miejsce ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. z zarowka to jest tak, ze na oko jest dobra. Dlatego wzialem przewody, inna zarowke 12V, podlaczylem pod kostke i nie swiecila. Ten sam zestaw bezposrednio z akumulatora swiecil OK. Chyba sie nie obejdzie bez zdjecia zderzaka

to już lepiej podjedź na spota i niech ktoś z B6 Ci pożyczy taki halogen.... Wymontowanie to 10-20 sekund.... I będziesz pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobie. Dzisiaj bede w promenadzie ,wiec bedzie okazja pokombinowac.

Pozdrawiam

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...