Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bład na komp. pokładowym


jarek.m2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam mały problem wczoraj pokazał sie mi taki dziwny bład na komputerze pokładowym mojej niuni, i nie wiem zabardzo czego on dotyczy, bład sie pojawia gdy zaczynam ruszać samochodem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz takie 1, albo 2 w kółeczku?? Jeżeli tak, to podczas jazdy, gdy naciśniesz na pokrętło od ustawiania zegara (nie wyciągniesz, tylko wciśniesz) i pojedziesz podczas tego naciśnięcia np. 80 km/h, to po przekroczeniu tej prędkości komputer pokładowy "piknie" i wyświetli się ten komunikat z jedynką w kółku. Po włączeniu i wyłączeniu zapłonu ostrzeżenie się resetuje. Jeżeli wyświetla się 2 w kółeczku, to na wyłączonym zapłonie naciśnij lewe pokrętło (też to od zegara), podświetli się wtedy wyświetlacz z przebiegiem. Gdy jest podświetlony naciśnij jeszcze raz to lewe pokrętło i przytrzymaj. Na FISie (komputerze) wyświetli się ileś tam km/h, to jest limit, którego nie można skasować (można ustawić na 350km/h - to jest maksimum i tak jest fabrycznie, wtedy ostrzeżenie jest wył., chyba, że przekroczysz 350 km/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...