Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

:a4fan:

Cześć Wszystkim. Chciałem się przywitać. Bardzo ciekawa stronka, bywałem tu a teraz postanowiłem się zalogować i pozostać na dłużej.

Jeżdżę A4 Avant z 1996 roku, 1,9 tdi 110 koników, czerwony. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.nazywam sie Krzysztof. Na poczatku chcialbym pozdrowic wszystkich uzytkownikow Forum. Obserwuje je od dosc dlugiego czasu.Jest niesamowicie pomocne w rozwiazywanieu tak podstawowych jak i bardziej skomplikowanych problemow. Moje Autko nie jest moze "wypasione" ale juz w dniu kupna wiedzialem ze to jest to. Kupilem je pod Londynem od pewnej starszej Pani. Rocznik 1997, pelna ksiazka serwisowa co roku podbijana i jak dla mnie dobry przebieg;okolo 60k mil. Pierwszy punkt jaki przyjalem sobie to kontynuacja ksiazeczki serwisowej. Drugi to doprowadzenie mojej maszynki do stanu pelnej zdrowotnosci. Ma niewielkie problemy z zawieszeniem i cos je "popierduje" w rurze wydechowej. Ale kocham ja za to ze jest pieknym samochodem i nawet zona czasami mi dogaduje ze ostatnio poswiecam jej mniej czasu. No coz moja druga zona jest Audusia.

Dziekuje za wysluchanie tego monologu,przepraszam jak nudzilem.Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup::a4fan: WITAM WSZYSTKICH

Pochodzę z Wrocławia ale 7 rok meszkam na Islandii.

Moje A4 B6 2.0i z 2004 r z bezstopniowym automatem zrobiło 40 tysięcy kilometrów po górach, szutrach, lodzie i śniegu.

Narazie śmiga aż miło wymieniłem tylko klocki z przodu i oczywiście normalne materiały eksploatacyjne, a zwłaszcza filtry, które wymieniam co 7 tyś

Niczym mnie (jeszcze) nie zaskoczyła i jestem z niej zadowolony.

Zimą opony z kolcami a latem zwykłe szosowe nawiasem mówięc 20 tyś i do kosza. dlaczego? - SZUTRY!

opcje to:

srebrny reling i otwierane el. tylne okna no i multitronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...