Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer do Avanta


Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo krótkie pytanie.

Czy jak kupie oryginalny subwoofer do Audi A4 sedana to przypasuje do kombi? Ew. duzo trzeba przerabiac? Cos jak to http://www.allegro.pl/item213583770_oryginalny_subwoofer_audi_a4_99r.html do tego jeszcze jak chce podpiąc zmieniarke ori to musze taki stelaz metalowy kupic, nie?

Aha i powiedzcie mi czy będę miał duży kłopot, żeby to podpiąc pod radio ( VW GAMMA V). Bo nie mam tylnych głośników w ogóle więc przypuszczam, że całą instalację muszę ciągnąc od nowa na tył, prawda?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Właśnie tak myślałem, że w ostateczności coś dorobie, żeby było dobrze. Ten subwoofer wykręcony ponoc jest z sedana ale to nie ma znaczenia dla mnie jak tylko przypasuje :)

A powiedzcie mi czy do mojego Avanta w którym nie było takiego głośnika fabrycznie bez problemów on wejdzie? Czy będę musiał coś przerabiac?

Bo rozumiem, że kabelki muszę ciągnąc od nowa... ?

Pzdr[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 08:46 _________________________________________________No więc tak...

dzisiaj wybrałem się na montaż tego suba. Wszystko pięknie przypasowało :a4fan: uchwyty, mocowania itp... Ale mam pytanie z innej beczki.

Czy dysponuje ktoś schematami wtyczki wychodzącej z tego subwoofera? Na forum znalazłem tylko rozpiskę ale instalacji oryginalnej samochodowej a tam nie pokrywają się kolory :confused4: .

To wszystko chcę podłączyc pod fabryczne radio VW GAMMA V. Mam 2 wtyczki ISO wpięte, w aucie nie mam jeszcze zmieniarki i póki co nie będzie.

Powiedzcie mi jakie kable najlepiej kupic i jak to wszystko podłączyc zeby miało sens?

Szukałem po sklepach ale kable zasilające jakie mi pokazywali (srednica chyba z 1cm) to wydaje mi się były stanowczo za grube do fabrycznego subwoofera takiej mocy :shocked: I czy do tego fabrycznego subwoofera ciągnąc kable od AKU czy wystarczy złapac gdzieś wcześniej?

Byłbym bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...