Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stag 300 czy Sequent 24 firmy BRC


gcienki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. chce załozyc w swoim audi a4 1.8 20v instalacje gazowa. Zakład przedstawił mi dwa warianty tj. STAG 300 lub Sequent 24 firmy BRC oba sa w jednakowej cenie. ale ja sie za bardzo nie znam. Jaka mam wybrac pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie firmy dobre, ale lepszy w/g mnie będzie BRC Sequent 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam do mojego posta.

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=62210&highlight=

Osobiscie polecam BRC.O stagu słyszalem że jest też niezły ale to nie to co BRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w swojej niuni staga i jest ok . nidawno zalozylem zrobilem dopiero 5 tys km. ale spisuje sie rewelka. nawet nie wiem kiedy sie przelacza na gaz. aha od razu wymien sobie swiece .polecam. gcienki aile ile wolaja kasy za instalke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponował mi za 2700 zł we wrocławiu. A można gdzieś taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos wiedział jakie sa ceny tych instalacji w innych rejonach polski byl bym wdzięczny jak by napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny tych instalacji w innych rejonach polski

Instalkę zakładaj na miejscu gdzie mieszkasz.

Po pierwsze masz blisko w razie reklamacji/serwisu, po drugie jak chcesz zaoszczędzić 200zł i jechać na drugi koniec polski to gdzie oszczędność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczy a jaki objaw miales jak padl ci czujnik cisnienia gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek25 - komputer nie chciał przełączyć na gaz lub sam przełączał na benzynę pomimo że był gaz w zbiorniku, na początku występowało to rzadko, po kilku próbach manualnego przełączania było OK, później sie nasiliło. Dwie wizyty u instalatora zakończyły sie wyminą czujnika. To jedyna wpadka jeśli chodzi o STAG 300. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek25 - komputer nie chciał przełączyć na gaz lub sam przełączał na benzynę pomimo że był gaz w zbiorniku, na początku występowało to rzadko, po kilku próbach manualnego przełączania było OK, później sie nasiliło. Dwie wizyty u instalatora zakończyły sie wyminą czujnika. To jedyna wpadka jeśli chodzi o STAG 300. :a4fan:

Jeżeli centralka LPG zanotuje błąd, to automatycznie przerzuca z powrotem na benzynę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAG 300 2500zł. Butla w kole 44l.Po pierwszym 1000 przegląd bezpłatny.Mam od kwietnia przejechałem 4000 km - bez problemów. W trasie 8l/100km pomieście 10l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...