Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Kraków] Serwis Kaczmarczyk


Slawek84

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu jeżdżę tam przy bolączkach ( :foch: ) mojego :audi:

Nie mam do nich zastrzeżeń.

Serwis Kaczmarczyk Ul. Kanarkowa 1.

www: http://www.volkswagenserwis.krakow.pl/index.htm

e-mail: [email protected]

Tel. Na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie pieknie....tez korzystalem z uslug tego warsztatu. Robotę odwalają ładna nie da sie powiedziec ale!! naciagaja na wszystkim zacznijmy od tego ze wymienialem tam rozrzad komplet i normalnie wyglada to tak ze demontuja zderzak chlodnice i tak dalej...... No w efekcie na rachunku pojawiaja sie w rozliczeniu klipy nadkola i takie tam dodatki.....//Przychodze po autko a tu patzre wszystko stare (????) no to tak nie powinno byc!! pytalem swojego mechesa i mowil ze sa szybsze sposoby wymiany rozrzadu czyli demontaz chlodnicy i tyle!! podsumowujac wszystko oka bo jak juz tam taksiarze jezdzą to juz jest git!! ale jak to w Polsce najlepiej patrzec jak wymieniaja i tyle!! pozdro acha no i co jeszcze nie tak zamiast rozrzadu SKF o ktory prosilem dostalem inny wiec troszku to jest nie fer!! radze sie pilnowac i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie moze i wszytsko OK za wyjatkiem : podejscie do klienta ( trzeba sie prosić o wszystko ) czesci są dużo droższe niż w ASO. Kilka razy rrobiłem tam jakis naprawy to na początku w Golfie III potem w Audi B5 co do pracy mechaników nie mam zastrzeżeń ale co do obsługi to mam wielkie! Wolę jechac do ASO na zakopianke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napewno nie polecam tego serwisu, nie bede opowiadal o nieudolnym uszczelnieniu pokrywy rozrzadu i walka rozrzadu (odwrotnie zalozony uszczelniacz jednokierunkowy hehehe) ani o podejsciu do klienta, ktore jest jednym wielkim fochem....moj dobry kolega z pracy serwisowal tam regularnie nowo kupionego w salonie seacika....po 101 slownie STU JEDEN TYSIACACH kilometrow silnik spuchl. Po rozebraniu okazalo sie, ze albo serwis nie wymienial oleju w ogole, albo wlewal tam jakis olej do koparek....lub ewentualnie smole.

Wiec uwazajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powiem tyle rorząd w A4 1.8T AEB 1998 u znajomego mnie kosztował 150zł a co do czesci to robie w hurtowni i ceny czesci np skf czy ina to nie sa durze koszty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlpiej niuńke robić samemu, ale jak już musicie ją oddać to w ręce tylko Wojtka albo Janusza - główne mehery serwisu tak na marginesie. Jak już zrobią to bryka hula tylko z terminami czasem zawalają. Poza tym sama obsługa mogłaby być troche bardziej przyjazna klientowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeśli "Kaczmarczyk" to tylko Janusz. Robiłem tam juz kilka aut... jeśli Janusz robił nie musiałem się niczego obawiać, ale inni "młodzi" :thumbdown: gdybym nie patrzył młodemu na ręce to by mi wlał niewłaściwe płyny, nie przeznaczone do silnika turbo... dlatego nie do konca wazna firma co jej pracownicy. Tego Wojtka to nie znam. Jak do tej pory, odpukać wszystkie robione u nich auta sprawują sie bezawaryjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA Wojtek i Janusz już tam nie robią. Otworzyli własny warsztat, teraz u Kaczmarczyka pracują same świeżaki i młodziki, nie mają już dobrych ludzi !!!! Obsługa też się zmieniła, spańszczyli się tak ,że o drobną rzecz robią wielką łachę. Jednym słowem z warsztatu zrobił sie lipton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

podajcie prosze jakis numer telefonu do Janusza labo Wojtka :)[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 14:10_________________________________________________bylem dzisiaj niestety zamkniety ale na przyszlosc dla zainteresowanych:

Wojtek: 504005569

Jacek: 509107359

ul. mokra 2a

pon-piatek

godziny otwarcia

8-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...