Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kod w Radiu ''Concert'' Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym ze kupując auto było orginalne radio ''concert'' (zakodowane). Mam kod i probując rozkodować radio wciskając TP i RDS i wpisując kod znowu powrócił do stanu SAFE. Chciałem to powtórzyć ale już nic nie działa, świeci sie cały czas SAVE i nie działa już sposób wpisania kodu przez TP i RDS, dowiedziałem sie żeby odłączyć klemy na godzine ale, to też nic nie dało. Co sie stało? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej zablokowalo sie,zostaw wlaczone radio,na jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączone radio a wyłączony zapłon. za każdymi dwiema próbami wpisania złego kodu czas czekania się wydłuża. U mnie najpierw trwało to około pół godziny, później godzinę a na koniec to musiałem z półtorej czekać albo i dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem w gorszej sytuacji bo nie mam kodu do mojego radyjka i nie wiem co dalej robić,może macie jakieś pomysły.Mieszkając w UK nie wiem za bardzo gdzie i kto takimi rzeczami się zajmuje. proszę o pomoc inaczej będę musiał zabrać je do polski. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej zablokowalo sie,zostaw wlaczone radio,na jakis czas

Hello na jakiś czas powiadasz ale jesli jestem w ruchu i jade to i tak jest właczone i radio autko - powiedz mi która sekwencja jest prawidłowa czy oba przyciski Tp i RDS czy AS i TP a potem kod?

Bergerac

thx :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Mieszkając w UK nie wiem za bardzo gdzie i kto takimi rzeczami się zajmuje. proszę o pomoc inaczej będę musiał zabrać je do polski. :a4fan:

No niestety bedzies jechał z radyjkiem do matuszki Polski bo Herbaciarze tego nie zrobią! Mają taka głupią mniere że tylko serwisy zajmują się rozkodowywaniem ori radyjek (a kosztuje to to więcej niż dentysta :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam orginalne radio i tez mi sie zakodowalo ale chyba wiem jak to zrobic zobacze na swoim i dam ci znac.Gdie miezkasz dokladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma do concerta.

Porównaj numery seryjne odbiornika, bo na jego podstawie niby generuje kod. Ten jest do innych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Audi A4 B6 min. z 2002 r. i oczywiście oryginalne radio Audi Concert II z CD to nie musisz wprowadzać na nowo kodu do radia po odłączeniu zasilania ponieważ radio ma zapisany raz wprowadzony kod w module pamięć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Audi A4 B6 min. z 2002 r. i oczywiście oryginalne radio Audi Concert II z CD to nie musisz wprowadzać na nowo kodu do radia po odłączeniu zasilania ponieważ radio ma zapisany raz wprowadzony kod w module pamięć.

Pozdrawiam

a jak przełożysz to radio do innego auta, to też ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Audi A4 B6 min. z 2002 r. i oczywiście oryginalne radio Audi Concert II z CD to nie musisz wprowadzać na nowo kodu do radia po odłączeniu zasilania ponieważ radio ma zapisany raz wprowadzony kod w module pamięć.

Pozdrawiam

a jak przełożysz to radio do innego auta, to też ? ;)

Raczej nie :(

W ogóle to opisze Ci całą sytuacje. Byłem u gościa który naprawia radia i zapytałem go czy mogę bez obaw odłączyć zasilanie od radia Audi Concert II z CD nie mając kodu?

On zadał mi 2 pytania:

1) z którego roku jest auto? (odp. 2002 r.)

2) czy radio jest ori, czy było montowane fabrycznie? (odp. jest ori, było montowane fabrycznie)

... po udzieleniu odp. gość powiedział, że śmiało mogę odłączyć zasilanie i po ponownym jego podłączeniu nie będę musiał wprowadzać kodu ponieważ nowsze roczniki aut (zaczynając od 2002 r.) mają zapisany kod w module, ale jakim to nie wiem :kwasny:. Ja w swojej niuni zaryzykowałem i odpiąłem zasilanie i co się okazało? Okazało się, że gość miał rację :thumbup:

Wspomniał też, że jeśli będę chciał przełożyć to radio do innego auta to niestety trzeba będzie wprowadzić kod :(

Jeśli bardzo Ci na tym zależy mogę podejść do gościa i jeszcze raz wypytać go o szczegóły.

Pozdrawiam

ZeeBee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...