Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Termiczna osłona podwozia


Hardjack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem ponieważ osłona znajdująca się nad tłumikiem trzyma się na jednej śrubie i obija o podwozie (aluminiowa). Nie wiem jak, to się fachowo nazywa, ale chciałbym to jakoś przykręcić, a stare otwory mam wyrobione. Podajcie jakieś sposoby, tak aby wytrzymały przez jakiś czas.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w Ibizie się ta osłona przepaliła nad ostatnim tłumikiem na samych śrubach mocujących. pytałem kilku magików, żaden się nie chciał podjąc, a zakup nowej, tzn innej nierealny, bo nigdzie tego nie ma do kupienia. u mnie nie było gdzie i jak tego przymocowac, więc musiałem się przyzwyczaic do tego uderzania...

może dałoby radę jakoś przynitowac kawałek blaszki do niej i przykręcić jakoś gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przerabiałem. Tylko czy aby ta osłona się trzyma na śrubach? Tzn. nie jest tak, że "śruby" są jakby wmontowane w podwozie, a osłonę przykręca się nakrętkami?

Ja zrobiłem to tak, że dałem całkiem spory kawałek blachy jako podkładkę, tak aby "chwyciło" osłonę. Z rok na tym jeżdżę i "pukania" nie ma.

No ale u mnie z śrubami było wszystko ok, tyle że osłona wokół nich zniknęła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można dostać takie nakrętki? Bo u mnie osłona jest, ale odkręcona, a nakrętki się pogubiły i nie mam pojęcia gdzie je teraz dostanę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...