Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4] Zakup haka holowniczego


hokej66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę do Audi A4 Avant '03 zamontować hak, ale taki, którego montaż nie będzie wymagał cięcia zderzaka. Czy jest jakaś alternatywa do orginalnego haka?

Pytam, bo w Rzeszowie u Knapika zaśpiewali mi 1660 za hak + 1400 za wiązkę + montaż. Trochę czasu mineło, zanim doszedłem do siebie...

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro niby są orginalne, ale bez wiązki. Niestety za bardzo nie wiem, co to oznacza i dlaczego ta wiązka tylko kosztuje. Myślałem, że to parę kabelków. Z góry przepraszam za dyletanctwo, ale czy mógłby uprzejmnie mnie ktoś oświecić w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg ETKI są 4 typy od ok 900 zł, zaproponowali Ci chyba taki najdroższy, aluminiowy i zdejmowany. W Rzeszowie zapytaj w firmie od haków pod wiaduktem na Kraków w byłym PZMocie, może coś dobiorą, ale i tak wybrałbym jakiś zdejmowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podepne do tematu :

Mam hak holowniczy ze zdejmowana kulką [bardzo dobre rozwiazanie bo wogole go nie widac :przebiegly:] zamontowany juz był tylko niestety nie mam kuli [ całego haka te czesci wystajacej ] gdzie moge to dokupić w rozsadnej kasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro, może coś dobierzesz albo na jakiejś giełdzie samochodowej ktoś będzie miał do sprzedania albo podjedź do osób które sprzedają i zakładają haki albo chyba ostatnia możliwość podjechać na szrot może będą mieli takie cuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na allegro same haki za 500 zł więc może na szrotach coś taniej skompletujesz.

A jak jest z legalizacją ? Przegląd i w dowód wbić to wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz hak jedziesz do stacji kontroli pojazdów tam wystawiają papier, ty płacisz :) jedziesz do wydziału komunikacji i wbijają ci hak do dowodu rejestracyjnego i do karty pojazdu. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no fajnie dzięki za wyjaśnienia. Czasem by się taki odpinany przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz hak jedziesz do stacji kontroli pojazdów tam wystawiają papier, ty płacisz :) jedziesz do wydziału komunikacji i wbijają ci hak do dowodu rejestracyjnego i do karty pojazdu. :a4fan:

Ile taka cała operacja kosztuje (kwitek i wbicie) ??? Sprowadziłem A4 z hakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałem do b7 05/06 rok, kupiłem oryginał na allegro za 800 zł ze zdejmowalną kula, tzw. automat, potrzebny był jeszcze moduł do połączenia z elektryką auta za 300 zł (można kupić i za 150 na allegro - ale nie polecane za bardzo), zderzak i tak trzeba było trochę podciąć od dołu ale tego w ogóle nie widać, wątpię, żeby dało się w ogóle bez żadnego podcinania zderzaka. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...