Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Co poradzicie na to:


pisky

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mi przychodzi do gołowy to kupic takie radyjko uszkodzone i podmienić panelik lub przyciski.Cos sie powinno trafić na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to trochę zamaskować malując uszkodzony element np. szarym mazakiem markerem, co prawda nie będzie wyglądało idealnie ale zawsze mnie się będzie rzucało w oczy, a najlepiej wymienić same przyciski z jakiegoś uszkodzonego radyjka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tragicznie!

W mazaki markery się nie baw bo będzie dalej wiochą zalatywało. Jeśli możesz kupuj uszkodzone radio choć to i tak będzie spory koszt jak za same przyciski. Ja bym ściągnoł przedni panel rozebrał do przycisków i polakierował je nawet spray'em. Klor może nie będzie idealny ale zawsze jednolity jak polakierujesz wszystkie przciski wokół gały wyjdzie prawie jak fabryka (oznaczenia można wydrukować na foli samoprzylepnej)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych mazaków i lakierowania....... to jest Audi !! Szukaj na allegro radyjka padniętego maksymalnie...

http://www.allegro.pl/item213825965_audi_concert_cd_uszkodzony_displey.html - wydatek nie uży bo tylko 50 zł a inne części też będziesz miał.. może się komuś przydadzą z klubu.

Pozdrawiam

P.S

Myślę że jeszcze na cenie możesz sie potargować :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych mazaków i lakierowania....... to jest Audi !! Szukaj na allegro radyjka padniętego maksymalnie...

http://www.allegro.pl/item213825965_audi_concert_cd_uszkodzony_displey.html - wydatek nie uży bo tylko 50 zł a inne części też będziesz miał.. może się komuś przydadzą z klubu.

Pozdrawiam

P.S

Myślę że jeszcze na cenie możesz sie potargować :a4fan:

Popieram czym kolwiek to zamaskujesz i tak bedzie widac, jesli chcesz zrobic to dobrze ze, by nie bylo sladu to kup takie radio, a moze gdzies ktos panel sam ma bedzie jeszcze taniej, przelozysz przyciski i nie bedzie sladu, a przy okazji jeszcze czesci ci zostanie jak by sie kiedys cos zepsulo to bedziesz mial jak znalazl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie jeśli masz dobrą drukarke to kup sobie taką świecący papier samo przylepny i nadrukuj coś w stylu tych przycisków rozbierz radio i naklej te naklejki na przyciski to chyba bedzie najtańszy z dobrze wygladających sposobów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...