Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie dywaniki wybrać


sławek78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem jakie dywaniki wybrać.Może ktoś z was ma już takie więc niech wyrażi opiinię.

nr. 1 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=211592651

nr 2 . http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=214078638

Które wam się bardziej podobają.

Nadmienię że tapicerkę mam koloru szarego

audi006de1.jpg

Shot with Canon PowerShot A60 at 2007-07-11

z góry dzięki za doradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie drugie mają dużo ładniejszy napis i tylne wykładzinki są większe wieć więcej ori podłogi zabezpieczą przed brudem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie drugie mają dużo ładniejszy napis i tylne wykładzinki są większe wieć więcej ori podłogi zabezpieczą przed brudem ;)

Tez bardziej mi sie podobaja i tez bym bral nr.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz raz kupilem dywaniki na allegro. Super jakosc itp. po 2 miesiacach 8000km material wygnieciony, obszycia sie derwaly i w jednym prawie urwal sie stoper. Gosc powiedzial ze zrobi nowe na gwarancji ale gdybym mial kupowac nowe szukalbym ori. Mam z tylu ori i z tymi z allegro nie ma co porownywac. Tyle ze beda kosztowac. Ile nie wiem. Ori Ori i jeszcze raz Ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem miesiąc temu te z drugiego linku i szczerze to nie jestem tak do końca zadowolony.Po pierwsze wyginają się troszkę do góry,po drugie nie da się włożyć tych stoperów w odpowiednie miejsce i się trochę przesuwają.Ale spodziewałem się tego - za tę kasę nie można wiele wymagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ci nie polecam tych z drugiego linki, ogolnie lipa, miałem takie w coupecie, szybko sie niszczą i po kilkuset kilometrach wyglądają tragicznie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem miesiąc temu te z drugiego linku i szczerze to nie jestem tak do końca zadowolony.Po pierwsze wyginają się troszkę do góry,po drugie nie da się włożyć tych stoperów w odpowiednie miejsce i się trochę przesuwają.Ale spodziewałem się tego - za tę kasę nie można wiele wymagać.

hej. czyli nie da sie wcisnąc w stperów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej Audiczce próbowałem wcisnąć na siłę - bez efektu.Może jutro wezmę młotka i je przybiję :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie te drugie, trwałością nie powalają, za parę msc pewnie będę musiał wymienić, ale wyglądają bardzo atrakcyjnie, cena niewygórowana, więc uważam że warto. A stopery u mnie pasują bez zarzutu, nie wiem co jest nie tak :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie: dywaniki z allegro i moze jakoscia materialu nie powala (nie widzialem tych z innych aukcji na zywo) ale wygladaja calkiem calkiem w a4. niestety nikt nie chcial mi wykonac loga audi a ta podrobka byla jedyna taka w miare fajna. wiadomo, ze nie ma jak to ori ale ... w aso 450 pln za dywaniki...jakby ktos pytal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mieście jest sklep gdzie oryginalne dywaniki fakt że gumowe ale welur podobna cena kosztują okolo 120 zl, powtarzam oryginal Germany identyczne jak w ASO a te z Allegro to do psiej budy się nadają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mieście jest sklep gdzie oryginalne dywaniki fakt że gumowe ale welur podobna cena kosztują okolo 120 zl, powtarzam oryginal Germany identyczne jak w ASO a te z Allegro to do psiej budy się nadają :decayed:

Dasz rade skombinowac nazwe tej firmy a najlepiej moze linka do ich strony bo pewnie handluja tez przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...