Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryka przy przekładaniu anglika!jakieś problemy?jak byś się za to wzią?help!


Piter504

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przekładam sobie audi z angli, zdecydowałem się bo trafiła się lalka a nie mam 30tys na a4 więć wolę zrobić to, jak się okazało wszystko wychodzi ślicznie, ale dochodzę do elektryki, zamierzam przełażyć całą wiązkę z prawej strony(cały komputer, bezpieczniki itd) na lewą, nie będę nić cią bo zamierzam nim jezdzić a nie płakać póżniej, chcę przedłużyć jedynie kable idące do prawych drzwi i jedną wiązkę która wchodzi w błotnik nie wiem od czego jest ale przy takim wyjsciu najmniej będę sztukował, a kable od kompa pod maską tylko zagnę, boję się tylko jakichś błędów ustawień jak złożę, czy powiniem?? trzeba ustawiać jakieś sterowniki typu ten od klimy? czy coś takeigo?? proszę o rady osób które robiły taką przekładkę oraz tych którzy poprostu znają się na elektryce w europejskim a4, wydaje mi się że nic się nie będzie działo ale proszę o rady:) a i jeszcze jedno, cyz powinienem zaopatrzyć się w VAG np żeby diagnozować cokolwiek?? czy bardzo ułatwia to życie i naprawdę dobrze sprawdza się w wyszukiwaniu problemo w i analizowaniu?? proszę o opinię :decayed: pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG jest bardzo przydatny w szczególnie w twoim wypadku przy przekladce mozesz sprawdzic czy nie bedzie zadnych bledów.

powiedz mi ile ci wyniosla ta cala przekladka?

A i czytałem gdzies kiedys ze nie warto wymieniac wiazek kabli i kostek tylko je przerabiac bo pozniej wlasnie wyskakuja błedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok:) spoko i dzieki:) to na zakończenie powiem coś od siebie:) przy użyciu wiązki jak się kupuję cała przekładkę można wszystko przedłużyć używająć orygnalnych kostek, bez jednego cięcia, jedyne co trzeba było ciąć to kilka kabli z dzrzwi, pod lusterka i szyby, no i od drzwi kierowcy takie coś co mów że to kierowcy, pod maską wiążkę jak ktoś ma cierpliwość da radę oberwać z tej śmiesznej pianki i wykręcic do podłużnicy i z powrotem więć wszystko do komputera wygląda na fabryczne, jesli ma się teśm taką jak wsystkie wiążki są robione fabrycznie, ale reasumująć żadna wiązka nie została w jednym miejscu cięta, tylko mniej istotne kable w drzwiach ale tam już nawet jednego grubszego nie ma:) zasługa mojego brata, żaden elektryk tylko się tym interesuje poprostu:) ciekawe czy ktoś dałby radę lepiej zrobić:) dzięki i pozdrawiam :th: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...