Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.8T 99 pekla sprezyna pomocy


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

Pekla mi dzis sprezyna (zielony Weitec, zawias gwintowany)

Auto jest w warsztacie

Koles dzwonil i mowi, ze probowali juz 3 kompletow roznych sprezyn i okazuje sie ze jedne sa za male a inne za duze (cokolwiek mialoby to znaczyc)

Jednym slowem nie moga dopasowac

Gdzie moge szybko kupic (warszawa) jakies sprezyny, ktore beda pasowaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem od paru dni szukam sprężyny do TDI okazuje sie że mam fabrycznie obniżone zawieszenie i takiej sprężyny o kolorze plamki różowo zielonej niema, porażka :wallbash:

A o ile masz obniżone auto ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał sie z samą sprężynką bujać to bym zrezygnował bo są inne kielichy, ale w całości zresztą zobacz http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6eb743ffffa7533c.html[br]Dopisany: 13 Lipiec 2007, 23:11 _________________________________________________Wustyle a widziałeś to http://moto.allegro.pl/item211921473_zawieszenie_sportowe_waitec_audi_a4_vw_passat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede ryzykowal

zamowilem oryginalne sprezyny w reichu do tego zawieszenia co mam

klopot polega na tym ze mechanik probowal 3 kompletow sprezyn (niby mialy pasowac a nie pasowaly)

na stronie weiteca od razu znalazlem to czego szukalem i z glowy

kumpel, ktory przywozi samochody z zachodu odbierze osobiscie sprezyny i w przyszlym tygodniu bede mial sprawne auto

dla zobrazowania sytuacji pokaze Wam jak wyglada prawdziwa "gleba" '-))))[br]Dopisany: 14 Lipiec 2007, 10:54 _________________________________________________no nie moge umiescic fotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem od paru dni szukam sprężyny do TDI okazuje sie że mam fabrycznie obniżone zawieszenie i takiej sprężyny o kolorze plamki różowo zielonej niema, porażka :wallbash:

Po pierwsze jednej sprężyny sie nie wymienia :disgust: tylko komplet czyli (prawa i lewa strona)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toc wiem:)[br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 11:14 _________________________________________________choc przed chwila zlozylem zamowienie w Tomsonie i powiedzieli ze spokojnie mozna jedna wymienic i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...