Skocz do zawartości
IGNOROWANY

system navi GPS Sony NVU92TC - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam jakiegoś systemu navi do autka. To stary wózek, więc nie będę zakładał RNS itp (poczekam z tym do czasu zakupu b6 ;)).

Znajomy poleca mi system navi Soniaka, Sony NVU92TC. Myślałem nad jakimś palmtopem, ale ten sam znajomy twierdzi, że pod względem prostoty obsługi (a to w trasie przecież ważne), ten soniak przebija palmtopy.

Link do sprzętu: http://www.sony.pl/view/ShowProduct.action?product=NV-U92TC&site=odw_pl_PL&pageType=Overview&imageType=Main&category=ICN+Personal+navigation

Poradźcie czy warto się w to pakować czy kupować coś innego, cena 1500zł-1800złto max maximum.

a może lepiej kupić jakieś radyjko z navi?? np. Pioneer AVIC-X1BT: http://www.pioneer.pl/pl/products/10/20/241/AVIC-X1BT/index.html

???

loll, radyjko takie jak to wyżej na pewno nie (ceny ok 7tys) :(

A ma ktoś doświadczenia może z Pioneerami lub Clarionami (co będzie lepsze - wymieniony wyżej Sony czy Pioneer AVIC S2, czy Clarion Map 360)?[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 23:33 _________________________________________________No i kupiłem :th: Easy Driver 007 z mapą AutoPilota. Chodziło mi głównie o jak najbardziej dokładną mapę Polski i muszę powiedzieć, że dziś pobujałem się troszkę po mazurskich dróżkach i każda z nich jest na mapie a sprzęt działa pięknie - szybko i bezbłędnie. No i tylko 990plnów :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście się przymierzam do Clariona, z tym że w moim wypadku (cała Europa do przejechania tylko w tym roku 5 razy) to jedynie map770, natomiast jeśli chodzi o zasięg lokalny to Clarion map360 to dobry wybór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...