Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radyjko multimedialne


Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie o takim radyjku trochę nie pasuje do naszego czerwonego koloru ale za to ile ma możliwości :):P

ciekawe do ilu cena dojdzie w szwajcarii takie znalazłem na nasze jakieś 1200zł

http://www.allegro.pl/item214614407_multimedialne_radio_dvd_divx_lcd_4_bluetooth.html

4699_1.jpg

ps. ja nie kupuje bo i tak słucham tylko radia i mam ori na kasety :) ale fajna zabawka z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze podswietlanie pasowalo, to z miejsca bym kupil.. :> Tylko ze az strach z taka zabawka jezdzic.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam wyswietlacz i tak jest kolorowy to sie nie zmieni :P a tam pewnie są ze 4 diody niebieskie mozna przelutowac na czerwone :P :P :P

a strach no fakt ale ludzie jeżdżą z droższymi radiami to jak na swoje mozliwosci nie jest drogie ciekawe jak to gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz przyznac ze taki duzy kolorowy wyswietlacz jednak kusi.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serfer pisz do tego gościa na Allegro rezzyr ostatnio miał coś podobnego ale cena to było bliska 1k zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serfer pisz do tego gościa na Allegro rezzyr ostatnio miał coś podobnego ale cena to było bliska 1k zł

ale ja napisałem w pierwszym poście że :

ps. ja nie kupuje bo i tak słucham tylko radia i mam ori na kasety smiley ale fajna zabawka z tego

jest tego sporo na allegro

http://www.allegro.pl/search.php?string=bluetooth&category=20178&country=1

a tak wyglada w srodku samochodu to badziewie :)

index_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet na to nie patrzył.. :no:

Podchodziłem do tematu i to z Pioneerem - był super pikny,extra full wypasik ale okazało sie ,że to pomyłka - kiepsko odtwarza - Bluetooth za wuja pana sie nie łaczy z telefonem ehhh... gościu z CarAudio popukał się w głowe i kazał to oddać, kupiłem za jego radą Alpine to jest dobre radio!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ładnie klimatronik przyżeźbiony na tym foto... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie do tego przymierzalem ALE jak zobaczylem , uslyszalem , podotykalem to sie omalo nie zrzygalem taki syf :(

Wyglad powiedzmy , ze jeszcze ujdzie jakos , wykonanie tragedia , zwykle plastiki i to jeszcze nie do konca spasowane z soba , dzwiek jest gorszy chyba niz z unitry , slychac wyrazne szumy i odzwierciedlenie tonow to jakas porazka (chyba projektant przy zabawie z korektorem mial do czynienia tylko ze sluchawka mono z walkmana :P) , co do wyswietlacza porazkaaaaaa , tutaj to juz wogole odzwierciedlenie kolorow to chyba z win 3.1 :P , a jakby ktos chcial sobie radio wlaczyc to radze nie patrzec na menu bo normalnie jak z commodore.

Bluetootha nie testowalem to nie wiem jak sie paruje z innymi urzadzenia , ogolnie w skali od 1-10 daje slabe 3 tylko i wylacznie za mnogosc bajerow w stosunku do ceny i nic poza tym.

Jeszcze ujdzie jak ktos by to pakowal do duzego fiata , badz poldka ale w zadnym wypadku do audi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...