Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Drgania ciepłego silnika 1,9TDI AFN Avant 97r


Krzych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Mam pytanie, czy ktoś może wie, co może powodować drgania silnika - a co za tym idzie drążka zmiany biegów - gdy silnik osiągnie temp 90' (na wskaźniku).

Jest to denerwujące gdy zatrzymam się przed skrzyżowaniem a drążek lata na boki jak stara k...

Auto kupiłem niedawno a sprzedający zapewniał mnie że to poduszka pod silnikiem pomyślałem ze tak może być i wymieniłem ją.

Następnie (ponieważ wymiana poduszki nie pomogła) wymieniłem koło dwumasowe oraz łożysko oporowe i tarczę sprzęgła i dalej to samo!!!.

Najciekawsze jest to że silnik nie wibruje za każdym razem - czasami caly dzień pracuje równo - tak jak przy zimnym silniku.

Jeśli o sprawy mechaniczne to postanowiłem jeszcze wymienić poduszki pod skrzynią, ale okazało sie że te które kupiłem były miększe od tych starych więc nie wymieniałem. Poduszki te i tak chyba bede musiał zmienić bo przy przyspieszaniu i zwalnianiu auta czuje jak drążek od biegów przesówa się do przodu i do tyłu.

Podłączyłem auto pod VAG ale nie ma żadnych błędów. Może jakieś wartości są nie prawidłowe ale nie wiem na które zwracać uwagę.

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...