Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Michal_c

Witam. Mam na imię Michał i jestem w posiadaniu Audi A4 1.6 1996/1997r (wersja z lakierowanymi klamkami, listewkami i lampami tylnymi z modelu 1999r). Autko było kiedyś rozbite. Ktoś zamontował zderzak z modelu 99r to dokończyłem dzieła reflektorami soczewkowymi :D Autko jest ok, ostatnio udało mi się kupic cale wnętrze (boczki, wykładzina, plastiki, śrubki, deska rozdzielcza,) do tego osłone pod silnik i nadkola przednie za 250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniakow audi a4 :hi:mam autko audi silnik 1.8 turbo sport rok autka 99 przebieg 140 tys km w srodku w tej wersji jest troche inaczej jak w wersji podstawowej inna kier fotele sportowe zawieszenie ogolnie autko spoko godne polecenia kto lubi szybka i komfortowa jazde :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

No to może coś o autku :tongue4:

Posiadam Audi z 1996 roku, silnik 110 KM 1.9 Tdi, czarny metalic :), ostatnie zmiany jakie wprowadziłem w swoim autku to:

wymiana reflektorów na soczewkowe i szczerze polecam!gdyż auto diametralnie zmieniło wygląd na bardziej aktrakcyjniejszy no i "odzyskało młodość" :) koszt to około 700zł z montażem dla zainteresowanych :th:

oraz założyłem nowe felgi TOORA 15" MODEL T250 naprawde godne polecenia, oczywiście każdy ma swój gust :) koszt 420 zł za sztuke.

Autko ma już troche na liczniku bo ponad 200tys. ale myślę, że wielu stałych bywalców forum zgodzi się ze mną, iż dla tego autka nie ma słowa "duży przebieg" :tongue4:

Dziś również oddałem auto na czyszczenie mechaniczne i powiem tylko tyle "bajer"!lakier jak nowy zobaczymy jak długo będzie taki efekt :)

:a4fan: i nie liczy się nic więcej!

Pozdrawiam !!! :) :) :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Przemek Chełm woj. lubelskie

mój nick to przemko201

jestem posiadzaczem a4 czerwien meksykanska :) motorek to 1.9 tdi afn 110

to juz 2 samochód audi wczesniejszy to b4 1z sedan a 3 w przyszlosci to A4 awant na pompowtryskach :)

pozdrawiam forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...