Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] spalanie detonacyjne przy przyspieszaniu w 1.8 20V


kris_lpgcars

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio meczy mnie taka przypadlosc w mojej a4 ale w sume to meczyla bo po wielkich trudach ja znalazlem mianowicie na rozgrzanym silniku przy przyspieszaniu odzywalo sie spalanie detonacyjne a w sumie to przy kazdym mocniejszym nacisnieciu gazu lub tez obciazeniu, ale w sumie do czego daze przerylem wszystkie tematy i co ........ kompletnie nic nikt o tym nie pisze no moze w kwestii tuningu ale to wszystko ale cel jest calkiem inny mianowicie sterta mechanikow starej daty co niby wiedza wszystko i nic gdzie w 9 przypadkach na 10 stwierdzaja szklanki :a4fan: :oklaski:. Sumujac znalazlem tylko jedna fachowa wypowiedz i troche mnie to zasmucilo ze strona zasmiecana jest smieciami powtarzanymi wielokrotnie ale to juz kwestia dla admina, wracajac do kwestii nie wspomnialem nic o rzeczch typu kable czy swiece bo to jest raczej za proste i tanie zeby o tym wspominac aczkolwiek kabelki to powinna byc podpowiedz ze z cewka jest cos nie tak jezeli na kabelkach robi sie biedronka chociaz kiepskie swiece tez to zrobia. Na koniec tylko dodam ze mile widziane beda komentarze czy moze ktos juz przeryl ten temat i dlaczego nic o tym nie pisal. pozdrowionka :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego to stosuj interpunkcję, bo nie idzie tego przeczytać ze zrozumieniem.

Potem weź oscyloskop i zbadaj cewkę, jak zachowują się impulsy po stronie pierwotnej.

Zmierz ciśnienie sprężania, bo to może być wina podpierających się zaworów lub nie trzymania przez nie szczelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...