Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Wymiana łącznika stababilizatora


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dawno nie pisałem nic ze względu na pracę :confused4: ale tym razem muszę bo mam pytanie...

Padł mi totalnie łącznik prawego stabilizatora kupiłem zestaw TRW ale zastanawiam się czy nie powinienem kupić 2szt na obie strony!!??

Ten lewy jest wg servisanta ok.Nie chcę wpadać w jakieś koszty teraz więc czy celowe będzie wymienienie obu łączników (z dwóch stron)????

Z góry dzięki za pomoc!

Ps.Podobnie czy wymienić obie końcówki drążka kierowniczego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz wymieniac od razu 2 szt łączników to samo dotyczy sie końcówek drązka ale jak juz wymieniasz końcówki drązka to lepiej jest wymienic pare bo i tak trza zbierznosc pozniej ustawiac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie założyłem łącznik - jeden....teraz końcówka...trudno ją wymienić???

PS.Belgijski serwis górną śrubę łącznika stab.wkleił w to oczko wahacza!!!!!!!Myślałem że już tego nie zrobię i mam po wahaczu ale udało mi się spiłować śrubę i rozwiercić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie!!!Teraz musze wymienić łożysko koła przedniego ccczy po tym ustawia się zbieżność???[br]Dopisany: 18 Lipiec 2007, 00:12 _________________________________________________Czy klamra nr 49 na rys z ETKI jest potrzebna???

my.php?image=cznikcf5.jpg

http://img204.imageshack.us/my.php?image=cznikcf5.jpg

Niewiem jak sie teraz po zmianie umieszcza zdjęcia!!!!!!!!Mało to intuicyjne!!!

Mam teraz w łączniku nakrętki z teflonem to i tak się nie odkręcą ale myślę tak teraz sobie czy to czasem nie do tego żeby ruchy śruby nie ścierały miększego aluminium wahacza???!!!

W fabrycznym zabezpieczały śruby przed odkręceniem (była ta klamra zaklepana na nakrętkę...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiej firmy są najlepsze łączniki?Chciałbym kupić taki żeby trochę pochodził

Pozdrawiam :a4fan:

lemforder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie klubowicze,mam problem przy poruszaniu kierownica słychac jakies dziwne odgłosy,gdy auto zostało zlewarowane okazało sie ze lewe przednie koło ma luzy,co to moze byc,pozdrawiam :a4fan:

bardzo proszę uzupełnij profil

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...