Gdzie się wybieracie na wakacje:D

może ktoś jedzie w te miejsce co inni:D

Nie chce zakładać nowego wątku więc tutaj zapytam :> Nie mam pojęcia gdzie wybrać się w te wakacje z biura podróży może ktoś zaliczył jakieś zaj..te miejsce i je poleci? Może ktoś był w Egipcie?

do polski, a dokładnie w piękne okolice podkarpacia

znaczy gdzie bo nie bardzo wiem co ciekawego tam mozna zobaczyc... chyba ze juz same bieszczady gdzies w okolicach wetliny

bylem w egipcie i nigdy wiecej tam nie pojade . chamstwo jakich malo i syf w porownaniu np do tunezji :) oczywscie wszysrko w pakecie all inclusive

no może ktoś podrzuci jakieś fajne miejsca w Polsce, bo mam urlop od 10 lipca, i nie wiem gdzie się wybrać :mysli:

A ja jadę do Polski, a jak hehe, tylko , że wcześniej zahaczam o Londyn, Paryż i Amsterdam, po 2 dni wszędzie :) W Polsce będę na ponad 2 tygodnie, czekają na mnie już części i Audiczka przejdzie gruntowny face lifting :) Jedzie ktoś z wysp do Polski w lipcu?

ja jade 7.06 na suwalszczyzne (szelment) zresetowac glowe :gwizdanie:

we wrzesniu na kita :gwizdanie:

no to miło :confused4: Będę musiał pomyśleć o czymś innym... :decayed:

do polski, a dokładnie w piękne okolice podkarpacia

cały rok tyram w grecji i dlatego wakacje spędzam w rodzinnych stronach, a że bieszczady są malownicze to lubię pojeździć tu i tam,

w sumie bez większego polotu (to nie egipt) ale za to takiego smażonego pstrąga tam nie mają :gwizdanie:

jeżeli interesuje Cię wypad gdzieś za granicę to obejrzyj broszury z jakimiś greckimi wyspami, podaj nazwę to Ci powiem co i jak, bo kilka zwiedziłem

dużo ludzi chwali też turcję

egipt koniec pażdziernika

a polecam wrzesień w turcji wersja all last minuta- dałem 1300pln w tamtym roku-hotel Piink Palace

rodos :naughty:

osobiście nie byłem, ale jest to bardzo ładna wyspa z pięknym portem, z bardzo ładnym "zabudowaniem" ma swój klimat taki "grecki", każdy kto tam był nie żałował, jeszcze jej nie zwiedziłem (bardzo daleko od aten)

no i musisz wiedzieć, że jeżeli nastawiasz się na piękne piaszczyste plaże to jest ich mało w gr

rodos :naughty:

bardziej zalezy mi na wietrze. na rodos sa rewelacyjne warunki do kita

Nie wiem kolego dlaczego tak twierdzisz że syff,moze byles w nie wlasciwym miejscu!! ja w zeszlym roku bylem tam w Sharm el Sheikh ->http://www.google.pl/images?hl=pl&client=firefox-a&hs=5Ar&rls=org.mozilla:pl:official&q=sharm&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=LWQiTIGMNeWjOPqb4J8F&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CDoQsAQwAw

Miejsce piekne , ponadto polecam Sardynie ,jest tez przyjemnie , choc mieszkalem w Italii 6 lat ,to Wlochy nie znudza mi sie nigdy , szczegolie poludnie Italii , mieszkalem takze prawie 6 latek w Anglii W Londynie , tam tez mozna fajne miejsca znalezc, np: http://www.scarborough.gov.uk/,

teraz wybieram sie na Chorwacje , Kolega Tygrys juz tam byl i widzialem ze jest pieknie , mysle ze bedzie ok , Pozdrawiam All i zycze udanych wakacji .

Byłem na Chorwacji - wyspa Rab. Potwierdzam jest zaje..scie i na innych sąsiednich wyspach również nie gorzej.