Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie lusterka z kierunkami?


audia4a4

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no dobra a co z podłączeniem kierunkowskazu? Podłączacie do bocznego kierunku w błotniku czy wgryzacie się do licznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat, bo mam zamiar wymienić u siebie lusterka na elektrycznie składane. Z tego co tu piszecie, to wystarczy kupić obudowy lusterek z B8 oraz kierunki i to wystarczy ? I jak Emillian pyta,gdzie się wpiąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy już ktoś wie gdzie podpiąć kierunki od lusterek żeby wszystko hulało? Musze szybko wymienić lusterko i mam na oku właśnie lusterka z modelu b8. Prosiłbym o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczepilem je do blotnikow , nie chciało mi się szukać przewodów w desce to poszedłem na łatwiznę  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, moje B7 byla bez skladanych tzn jeszcze jest bez składanych lusterek, kupilem wczoraj komplet 14pin z B7 i obudowy z B8 z kierunkami oraz dolna oslonka z ledami z A6 czyli czytajac poprzednie dwie strony zestaw mi niby spasi. Tylko ze mam pytanie z innej beczki, bede dawal auto do magika bo mam nadkola do wymiany bo je jednak troche rdza zjadła i zachodzi tu moje pytanie, skoro bede mial kierunki w lusterkach i jak bym chcial w nadkolach pozbyc sie kierunkow całkowicie by miec czyste nadkole bez kierunka starego, moge sie np spodziewac jakis problemow pozniej np podczas przegladu albo jak by mnie men in blue zatrzymali? Czy mozna dziure zalatac? Fotki moge jakies zrobic przy procesie produkcji oraz jak mi to wyjdzie jak by ktos byl zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2017 o 20:24, zychu000025 napisał:

Witam. Czy już ktoś wie gdzie podpiąć kierunki od lusterek żeby wszystko hulało? Musze szybko wymienić lusterko i mam na oku właśnie lusterka z modelu b8. Prosiłbym o szybką odpowiedź

Faktycznie lusterka z b8 pasują do b6 bez rzeźby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!

Trzeba kombinować! 

Pisz do moglaj80 on rezał na b8

Edytowane przez beny2303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co rezali lusterka z b8 do b6. Jak uporaliście się z wciśnięciem tej sprężyny z zabezpieczeniem, bo masakra ni jak nie idzie jej wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Poruszę temat odświeżę ! Czy ktoś konkretnie zrobił kierunki w lusterkach A4B7 ? potrzebuje konkretów od kogoś kto założył i działają . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...