Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie lusterka z kierunkami?


audia4a4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co nie powiem ci dokladnie ale jak patrzalem na obudowe od lusterka z a6 to byly takie same (ksztalt ) wiec wydaje mi sie ze tak, ale moze lepiej niech sie wypowie ten kto to ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie z A4 B8 mogą być z A6 tylko prosze o pewne info i instrukcje co potrzeba i co zrobić :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie z A4 B8 mogą być z A6 tylko prosze o pewne info i instrukcje co potrzeba i co zrobić :notworthy:

bede to jakos w tym miesiacu ogarnial napewno napisze co i jak

napewno bo sprawdzalem dolny plastik obudowy jest taki jak w a6 bo dolne plastiki juz mam z led-ami teraz tylko gorna obudowa z kieronkami, moze mi sie uda podjechac na wekeend do kolesia bp bede w polsce ktory sprzedaje to wiec sprobuje to ogarnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec lusterka sa takie same.wczoraj dostalem fotochromy z a6 i wszystko pasuje.

wiec trzeba teraz tylko obudowu kupic od a6 po lift od chyba 2008 z kieronkiem przekladasz obudowe i podlaczenie kieronkow.

kolego nastapil blad tzn mnie poinformowano zle . A wiec kupujac obudowe z kieronkiem ona pasuje ale ma troche inny ksztalt musisz odrazu dokupic lusterko, no i jeszcze jeden problem z przeciagnieciem kabelka bede to ogarnial na wekend to napisze jak mi poszlo.

co do ksztaltu to znowu mi napisali ze jest taki sam powiem ci ze dopiero napisze jak kupie i przetestuje to napisze bo robie sam z siebie glupka .

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam? Pasowałeś już może? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem obudowy czekaja na mnie w polsce, bede w przyszlym tygodniu wiec bede ogarnial, jezeli wszystko bedzie ok porobie zdiecia dam na pewno znac co i jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege mam obudowy 8T0 857 527A podobno to z S5 do 2009 ale po pierwszych przymiarkach obudowa wogule nie pasuje, tam doczytalem ze trzeba jeszcze stelaz przerabiac,wiec mosze cale lusterka kupic i zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. podstawa z C6 i góra z B8 pasują?, bo wcześniej miałeś robić tą wersję?, a piszesz o S5 i teraz się pogubiłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6 c6 po lift , a4 b8, a5 badz s5 to wszystko to samo (takie same obudowy) wiec stelarz tez taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie! :)

A jak z podłączeniem. Udało się Tobie ogarnąć?

Mam na PW! Dzięki!

Edytowane przez beny2303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki jestem w trakcie podlanczania, rezania. lusterka juz dzisiaj zamowilem jak bede za trzy tygodnie to ogarne to do konca i zrobie zdiecia

mam tylko zdiecia jak nie pasuje obudowa z s5 ze stelarzem lusterka ,kable mosialem dwa pociagnac poscilem tak jak orginalna wiazka troche twartsze zeby mozna bylo to przepchac


jutro jestem w pl(specjalnie jade po lusterka) takze do tygodnia bedzie wszystko udokumentowane co i jak :hi:

a sciagal juz ktos te zabespieczenie z ta sprezyna od ramienia stelaza) lusterka i zakladal?

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota dudas307 :hi:

Przyda się dla potomnych!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobote jak pogoda pozwoli :grin:

panowie ale koles napisal ze skladanie elektryczne lusterek nie dziala!!

ja sie zastanawiam co zrobic zeby bylo

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze się zastanawiam co robicie z kierunkami w błotnikach?

Odpinacie z błotników żeby nie było choinki? :D

Nie wywala błędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...