[INNE] Chiptuning w All Tuning prosze o opinie
0

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

storm37    0

Koleszka zrobil sobie wirusa w passacie ATJ w firmie All Tuning z Zdunskiej Woli, zaplacil za to az... 350zl odbylo sie to poprzez zgranie softu wysylka programu mailem do all tuning i po uplywie ok 30min przysylka nowego softu. Co o tym myslicie ?? :hi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    trynity00    0

Witam, ja myślę że to, to samo co kupić chipsa na Allegro. No i może będziesz miał jakaś gwarancję na soft. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    PIXI    0

Ja bym nie ryzykował :thumbdown: ..... Sory Kolego za 350 zł to szajs , a nie wirus .

Koszty prawdziwego wirusa z diagnozą i hamownią w firmach profesjonalnych to około 1200/1500 zł .

Poszukaj na forum gdzie w Twojej okolicy jest polecamy zakład , pozbieraj kasę i będziesz się cieszył z jazdy autem bez obawy,że coś się wysra .... :good:

Zrobiłem około 45 tyś. km po sofcie (zapłaciłem 1200zł) i nie żałuję żadnej wydanej złotówki (MR MOTORS :notworthy:) .

Pzdr PIXI :hi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    MiruK    0

heh zapewne nie miał żadnych wymagań co do tego jak ma być program zrobiony ? pewnie dostał gotowca i po robocie, oby ten gotowiec nie był z chińskiej płytki CD :decayed:

ps. nie twierdze że wszystkie gotowce sa złe :wink4:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    spanky    0

Koleszka zrobil sobie wirusa w passacie ATJ w firmie All Tuning z Zdunskiej Woli, zaplacil za to az... 350zl odbylo sie to poprzez zgranie softu wysylka programu mailem do all tuning i po uplywie ok 30min przysylka nowego softu. Co o tym myslicie ?? :hi:

niech zrobi logi .. bedzie wiadomo z grubsza co tam jest wymodzone ...

moze byc calkiem akceptowalnie albo i nie ... :wink4:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Ciepły    0

A ja uważam że to nie jest zły pomysł. Mam kolegę świetny elektronik samochodowy serwisy i firmy które robią takie różne bzdety chcą się o niego zabić on właśnie robi wirusiki współpracuję z największymi firmami tego typu w Małopolsce jedzie się do niego on sprawdza autko później z czytuje nr. komputera i sterowników przesyła to do firm jak pisałem wcześniej z którymi współpracuje i jedna z nich przesyła gotowy wirusik pod dane auto on tylko je wgrywa i auto ma określoną ilość kucyków i niutków :) [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 10:50_________________________________________________jedyny minus to to że na hamownie trzeba jechac do kogoś innego zazwyczaj on poleca jedną z firm :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta