Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Wykres po modzie u Witka


wozio

Rekomendowane odpowiedzi

Jaro4444 a jak u ciebie to turbo się spisuje?? Jakąś korekte programu robiłeś??

Turbo sprawuje się wyśmienicie, koretky nie robiłem bo z Witkiem nie możemy się zgrać. Ja teraz we Wrocku mieszkam i ciężko mi go trafić.

Ciekawe czy jeszcze Jaro4444 ma swoją poprzednią którą oferuje w wątku ale wątpię. Musze do niego zastukać.

Dawno temu poszła.

Wozio - Gizem będzie miał (za moją namową) zamontowaną turbinę CAHA. :evil:

Podam Ci koszta:

- turbina CAHA świeżyzna używka wraz z tłumikiem szmerów przepływu - całe 1000 zł, fabrycznie nowa do wyrwania za 1200 zł + używany tłumik szmerów ok. 100 zł.

- kolektor wydechowy od 2,0 CR - 100 zł.

Dodatkowe koszta to dorobienie flanszy na wydech, waż spustowy oleju i 4 uszczelki - ok. 300 zł lącznie.

Więc za 1400 - 1700 zł + robocizna masz CAHA na wozie (przy założeniu, że masz drugi IC już zamontowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo się nie zastanawiaj i dokładaj T od BRD oraz prawy IC. Polecam :good:

ArkadiuS ile dałeś za prawy IC i turbine BRD? A może masz jakieś dobre źródło żeby zakupić te graty? Witek mówił że zarąbiście z silnikami BLB śmiga turbina od 170 KM common rail ale nie wiem jaki ona będzie miała symbol i czy zamontuje sia ją bez większych ingerencji na zasadzie wyjąć stara włożyc nową.

Muszę pomyśleć o tym, ale chyba nie wydole teraz finansowo bo na wakację też trzeba by było gdzieś furaczem skoczyć i trochę odpocząć :decayed:

Musisz kupić element 23,22,4,2,8,20x2,10,3,11 z rysunku poniżej

1dff05fcd2662198med.jpg

Większy rozmiar http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1dff05fcd2662198.html

koszt części używanych to ok:

23 - 250zl, 22 - 50zl, 4 - 184zl(nowy), 2 - 400zl, 8 - 50zł, 11 - 250zł i drobnica ok 30zl. Do tego T od BRD. Mi się udało wyrwać nową za 1500zł :naughty:. Generalnie części kupowałem przez Allegro. Mogę polecić tego sprzedawcę Tomek5020.

Ale możesz zamiast T od BRD wrzucić od CAHA tak jak zrobił jaro4444 (ale wszystko wyżej powinno być zamontowane jeśli chcesz mieć wiecej Nm niż masz :cool1:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...