Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki aparat do 3.000 pln


Rekomendowane odpowiedzi

Uwierz mi, że odbiega i to znacząco.

Argumenty ? Choćby jedynie obiektywy micro 4/3 do tego nie najlepsze zdjecia przy wyzszych iso itp.

W aparatach jednak płaci się za jakość. Im droższe tym naprawde lepsze aparaty. Oczywiście wiekszosc osob nie zobaczy roznicy miedzy kompaktem za 1000 zl a lustrem za 5 tys no ale tak jest z wieloma rzeczami na tym swiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na Sony NEX-5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic g1 wizjer lepszy niż w lustrzankach i to jest pierwsza na swiecie lustrzanka bez lustra nieodbiega od tych nicon i innych droszych

Nie moze być lustrzanki bez lustra... po pierwsze logika a po drugie wszystko co nie jest lustrzanka i kompaktem to hybryda... niby imitacja lustrzanki do ktorej i tak jakosciowo do pięt nie dorasta:)

aaa...i jeszcze jedno... w sprzęcie dużo mniejsze znaczenie ma puszka niż szkła... to od nich najwięcej zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem sie ostatnio Pentaxem K-X z obiektywami DAL 18-55 i DAL 50-200. Koszt takiego kitu to ok 2500 PLN, a zdjecia rewelacyjne jak za tę cenę. Dla amatora - ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o d3000 nikonie tańszy od d5000 nie ma tylko liveview,obrotowego wyświetlacza i nie nagrywa filmów hd a reszta to chyba podobne rzeczy..... zastanawiam sie między tymi dwoma i nie wiem czy warto przepłacać, na d90 mnie nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o d3000 nikonie tańszy od d5000 nie ma tylko liveview,obrotowego wyświetlacza i nie nagrywa filmów hd a reszta to chyba podobne rzeczy..... zastanawiam sie między tymi dwoma i nie wiem czy warto przepłacać, na d90 mnie nie stać.

Odpada Boseronie. Jesli nie stać cie na D90 - kup D5000 (najlepiej z tym kitem http://www.e-fotojoker.pl/product/nikon/nikon-d5000-z-ob-nikkor-18-105-mm-dx-vr/) albo poczekaj 2 tygodnie na D3100...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...