Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy


amadeusz_mdx

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Czym się różni Dynosoft Wrocław od Dynosoftu Tychy !!! Czy to nie ta sama firma Czy oni maja dwa różne programy czy te same ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest aktualna lista do Dynosoftu we Wrocławiu - http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?p=310074#310074

zapisuję się tam gdyż tutaj chyba nic z tego nie wyniknie...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzwoniłem dziś do Aligatora żeby się dowiedzieć ci i jak , więc jeśli uzbiera się grupa pow. 10 samochodów to cena wynosi 1000zł. w tym wiadomo , diagnostyka , program i dwa hamowania , najbliższy termin to połowa września , teraz montują nową hamownię 4x4 więc z quattro nie będzie problemu . No to jak może by się w końcu sprężyć i robić pomału listę , bo jak teraz tego nie zrobimy to kiedy ? w zimie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam tylko czy są jakieś wymagania przed chipem (jakieś modyfikacje ) u mnie wszystko standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja bym sie załapał ale na samą korektę. Normalnie 300zł. Może będzie coś taniej jak w grupowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja bym sie załapał ale na samą korektę. Normalnie 300zł. Może będzie coś taniej jak w grupowym.

Mi powiedział 500zł :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzwoniłem dziś do Aligatora żeby się dowiedzieć ci i jak , więc jeśli uzbiera się grupa pow. 10 samochodów to cena wynosi 1000zł. w tym wiadomo , diagnostyka , program i dwa hamowania , najbliższy termin to połowa września , teraz montują nową hamownię 4x4 więc z quattro nie będzie problemu . No to jak może by się w końcu sprężyć i robić pomału listę , bo jak teraz tego nie zrobimy to kiedy ? w zimie ?

To jak to wyglada? 1000? czy 900pln? powyzej 10-> 1000, pow 15->900? cena za diesla taka sama jak benzyne? waham sie od dluzszego czasu ale na polowe wrzesnia bym sie moze zdecydowal :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. emano - awx ~ wrzesień

2. badboy - AWX - połowa września.

Panowie zmobilizujecie się w końcu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie dzwonił to niech zapyta przy okazji o korekty - jak nas potraktuje cenowo, bo widze ze są rozbieżności.

Tylko nie dzwonić w weekendy i po godzinach bo z tego co pamietam to tego nie lubił nasz tuner.

Z tego co pamietam jak robiłem w tamtym roku na grupowym to mówił ze późniejsze korekty będą w cenie 300zł

Ja by Wam brakowało osób to ja moze sie skuszę ale specjalnie mi tak nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. emano - awx ~ wrzesień

2. badboy - AWX - połowa września - widnieję na liście lecz jeśli szybciej zbierze się grupa osób do Wrocławia, robię tam chipa ;-)

3. Tomek 40 - AJM - pierwszy wolny[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 19:53_________________________________________________tutaj jest lista z forum octavii na wrzesień:

1.Mike86 golf 1.9 tdi 1z+++

2.robertobadzio Oll 1,9tdi BXE z DSG

3.Guciek81

4. akolo - Octavia 2.0 TDI BKD

5. akolo (kolega) - VW Passat 1,9 TDi 130 KM

6. akolo (kolega) - Seat Toledo 1.9 TDi 105 KM

7. badboy9589 - Audi A4 - 1.9TDI AWX 131km.

8. Tomek 40 - Audi A4 - 1,9 TDI 115 km AJM

tu link do tematu: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=31971&postdays=0&postorder=asc&start=150

dopisujcie się a powoli dobijemy do wymaganej 10tki.

do 20 września mamy czas gdyż Ali jest na urlopie, także jest szansa na uzbieranie więcej ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej jestem zainteresowany:)

a więc dopisujesz się do listy???

wtedy zostanie nam 1 upragnione auto :D

mysle ze do 20tego ktos sie znajdzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A korekta może być ? :naughty:

mysle ze to nie pytanie do mnie tylko bezpośrednio do Aliego...

a jak wiadomo póki co jest na urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...