Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Róźnica , fotele S-line a Sportowe w b7


skipy

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie są to fotele w ramach pakietu sport ? bo z tego co mi wiadomo nie było takowego :gwizdanie:

W B7 masz standardowy fotel lub "sportowy" w różnych wykończeniach, jest on taki sam jak w S-line z tym że w wersji S-line był w pełnej skórze lub w połaczeniu z materiałem "speed"

poczytaj tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlasnie taki fotel sportowy caly w materiale w b6 ,trojramienna kierownice i nizsze zawieszenie i to jest pakiet sport, tyle ze myslalem ze w s-line te fotele sa glebsze,ale wygladaja tak samo jak moje tyle ze sa obszyte skora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlasnie taki fotel sportowy caly w materiale w b6 ,trojramienna kierownice i nizsze zawieszenie i to jest pakiet sport

Ale skąd wiesz że masz pakiet sport ? :mysli: masz jakiś kod na wlepce informujący o tym ze masz takowy pakiet :naughty:

Wedle tego co wiem nie było czegoś takiego jak "Pakiet Sport". Nie było tak że przychodziłes do salonu i mówiłeś poprosze pakiet sport i było z góry ustalone co tam ma byc :gwizdanie:

To ze masz takowe czesci wyposażenia ( obniżona zawiecha, kiera trójramienna i niższe zawiesznie ) to tylko i wyłacznie dlatego ze zamawiajacy auto w salonie tak sobie je skonfigurował :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz nie zgodze sie z Toba, w dowodzie rejestracyjnym uk to oznaczenie"1.9 tdi sport" , takowy samochod ma rowniez moj brat tyle ze jego ma oznaczenie" 1.9 tdi sport quatro" z racji napedu na 4 kola dodam jescze ze moj kolega rowniez ma takiego sporta co laczy te trzy samochody to spotowe fotele kierownica trojramienna i nizszy zawias, ale to porostu moze taka wyspiarska wersja, pytalem o fotele bo mam zamiar kupic auto w kraju ,a4 b7 s-line szkoda ze nie ma wielkiej roznicy jezeli chodzi o srodek to autka sa identyczne ,a na b8 jescze mnie nie stac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak samo jak w B5 w Brief bylo czasami napisane 1,9 TDI S4 :naughty: i handlarze oraz prywatni właściciele twierdzili że maja S4 :tongue4:

Nie było pakietu Sport w B6 tak samo jak i w B7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fotele S-Line - kształtem nie różnią się niczym od wersji sportowej. Dla S-Line przewidziano po prostu inne konfiguracje obicia foteli...

W B6 fotele S-Line wychodziły tylko w wariancie czarna skóra (perlnappa) na bokach, w środku czarny materiał speed (ew. taka sama opcja tylko kolor srebrny - chociaż IMO to przypomina biały). Oprócz tego fotel S-Line miał minimum elektryczne sterowanie odcinka lędźwiowego - w lepszej wersji, pełne sterowanie elektryczne.

S-LineB6-silver.jpg

W B7 zmienił się kształt oparcia foteli sportowych - tutaj też odmiana S-Line kształtem była identyczna. Dodano logo S-Line w górnej części oparcia. Konfiguracja obić: czarna skóra (perlnappa) na bokach, w środku czarny materiał speed. Opcjonalnie fotele były dostępne w pełnej skórze Valcona (całe czarne lub czarne boki i grafitowy środek). Podobnie jak w B6 - minimum elektryczne sterowanie lędźwi, opcjonalnie pełna elektryka.

S-LineB7-valcona.jpg

Wracając jeszcze do pakietu sport - dyskutowaliśmy jakiś czas temu na ten temat z Cuberem. I rzeczywiście... przewaliłem już trochę pełnych list wyposażenia i jeszcze nie trafiłem na coś takiego jak pakiet sport. Najprawdopodobniej takiego po prostu nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 wlasnie niby bylo cos takiego jak pakiet sport. Nie bylo s-line ale byl pakiet sport. Wlasnie obnizona fura z trojramienna kierwonicą i znaczkiem s-line.

Spojzcie nawet teraz na konfigurator audi to są tez pakiety comfort itp. wiec moze wtedy tez byl pakiet sport gdzie dodawali jakis tam zestaw bajerow i tyle.

[mod]temat dotyczy B7 !!!!!!!!!!! [/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...