Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS


audia4a4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ledy masz sprawne to będzie działać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane lampki pokazały błąd w kompie a po zamontowaniu rezystorow dalej nie świecą. moje pytanie czy to przez błąd który trzeba jednak wykazywać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane lampki pokazały błąd w kompie a po zamontowaniu rezystorow dalej nie świecą. moje pytanie czy to przez błąd który trzeba jednak wykazywać? 

A w dobrą stronę włożyłeś lampki ? Bo rozdzielone na prawą i lewą :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się założyć inaczej jak śrubami na zewnątrz bo blaszki są od dołu lampki poza tym jak wlacze światła i dopiero zamontuje lampkę to świeci a gdy lampka jest zamontowana i światła wyłącze po czym znowu włączę to zapalają się na dwie sekundy i gasną 

Edytowane przez Arczi78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Kupiłem niezawodne ponoć LEDy od użytkownika z forum który sam je robi. Świecą mega ale zaczął się problem [emoji36] nie ma żadnego błędu ani nic ale jeden z nich mruga. Czego to może być wina?

 

Wysłane z mojego XZ

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do niego daje dwa lata gwarancji na pewno pomoże jeżeli mówimy o tym samym użytkowniku [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie i śmiało mogę je polecić - nie mam błędów, świecą dobrze; jedyna rzecz do której można się przyczepić to kwestia mocy świecenia - świecą dosyć mocno a nie każdy tak lubi

 

https://www.aliexpress.com/item/2016-New-2-White-Car-Error-18-LED-License-Number-Plate-Light-Lamp-For-Audi-A3/32421888741.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2017 o 10:12, 7maxx napisał:

ja mam takie i śmiało mogę je polecić - nie mam błędów, świecą dobrze; jedyna rzecz do której można się przyczepić to kwestia mocy świecenia - świecą dosyć mocno a nie każdy tak lubi

 

https://www.aliexpress.com/item/2016-New-2-White-Car-Error-18-LED-License-Number-Plate-Light-Lamp-For-Audi-A3/32421888741.html

Na allegro można kupić takie z 6 diodami. Świecą ładnie, błędów nie ma ale za to mniej się nagrzewają. Jak dla mnie dalej świecą trochę za mocno, ale są tego plusy. Podchodząc po ciemku do bagażnika w nic nie wdepniemy :) (oczywiście jak mamy funkcję CHL).

Aktualizacja.

Troszkę lipa z tymi lampkami. Świeciły ładnie przez pół roku. Najpierw jedna zaczęła mrugać aż w końcu zgasła. Wysłałem ja z reklamacja. Trzy dni po wysłaniu druga zaczęła mrugać. Poczta zagubiła przesyłkę i teraz nie mam nawet co reklamować. Chyba kupię jeszcze raz na próbę. Jak znów padną po pół roku to kupię ori z Q5.

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z wilgocią na oświetleniu tablicy?? 

Jedna lampka Led po roku cała zardzewiała (prawa) a druga jak nowa. 

Jaka może być przyczyna?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś poda konkretny link do lampek, sprawdzone, P&P, żeby nie wywalało błędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takich diodach w podświetlenie 'deski' ktoś ma, jakieś recenzje?
klik

poszukuje czegoś co nie będzie świecić jak szperacz, ale coś o barwie 6000k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎07‎.‎04‎.‎2017 o 16:12, jacek70 napisał:

zakupione odbiór osobisty i montaż 10 minut P&P plus nowe śrubki i podkładki... no teraz to świeci i nie wywala błędów w B7 BRD

WP_20170414_13_24_40_Pro.jpg

WP_20170414_13_24_34_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjęcie w nocy tak z odległości 10metrów jak to świeci, bo jak czasem widze te podswietlenia to jakby ufo jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze świecą a przy tym nie oświecają ziemi jak to u niektórych, to mówisz że błedu nie wywala :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wyzwala błędu to warte zakupu

Edytowane przez yras7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nic nie wywala żadnego błędu przynajmniej u mnie 2007 BRD! 49.99 nie pieniądz a wygląd cieszy bardzo.

polecałem tego sprzedawcę

:hi:

Edytowane przez Karasik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...