Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS


audia4a4

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuce i po zmroku. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nad czym tu sie zastanawiac, po świecą max 6mc i bedziecie mieli powrót do ori żarówki

sorrki czytałem komentarze na allegro, ludziom po miesiącu padają

Edytowane przez tobias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupujac auto nie mailem juz ori oprawek. Zarowki led ktore mam obecnie swiecily dwa lata. Wiec kupilem to, co polecali na allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nikt nie ma tego problemu co ja, Panowie i Panie ; posiadam zestaw ledów z Can oczywiscie ale jest problem bo jak włożę żaróweczkę w lewej strony błędu nie wywala ale jak włożę żarówkę z prawej strony to wywala błąd, nawet jeśli przełożę tę żarówkę z lewej na prawą, błagam pomóżcie w czym może być problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kumpel5463 napisał:

Wydaje mi się że nikt nie ma tego problemu co ja, Panowie i Panie ; posiadam zestaw ledów z Can oczywiscie ale jest problem bo jak włożę żaróweczkę w lewej strony błędu nie wywala ale jak włożę żarówkę z prawej strony to wywala błąd, nawet jeśli przełożę tę żarówkę z lewej na prawą, błagam pomóżcie w czym może być problem??

Nie wiem czy ma to związek, ale przeczyść dobrze styki i popsiukaj smarem do styków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2018 o 08:53, muunv napisał:

Wrzuce i po zmroku. :) 

Przypominam się ze zdjęciem, bo jeszcze czekam z zakupem i nie wiem na co się zdecydować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, muunv napisał:

Nie wiem czy ma to związek, ale przeczyść dobrze styki i popsiukaj smarem do styków.

Właśnie czyściłem i dalej nic, dziwna sprawa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2018 o 21:05, papadziordzio napisał:

Przypominam się ze zdjęciem, bo jeszcze czekam z zakupem i nie wiem na co się zdecydować :)

Sory, ze tak dlugo ? Bledu nie wywala. 

 

74E1414B-F451-4188-864F-1BB7CF9F2783.jpeg

A92AA0EC-5FE6-4A01-923E-9DDD5EE19D22.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, muunv napisał:

Sory, ze tak dlugo ? Bledu nie wywala. 

 

74E1414B-F451-4188-864F-1BB7CF9F2783.jpeg

A92AA0EC-5FE6-4A01-923E-9DDD5EE19D22.jpeg

Dzięki.

Jednak za mocno bije, a powiedz mi bo na zdjęciu nie widzę dokładnie czy stojąc z perspektywy drugiego zdjęcia widzisz ledy czy tylko sam strumień światła jest widoczny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, papadziordzio napisał:

Dzięki.

Jednak za mocno bije, a powiedz mi bo na zdjęciu nie widzę dokładnie czy stojąc z perspektywy drugiego zdjęcia widzisz ledy czy tylko sam strumień światła jest widoczny?

 

Strumien swiatla. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś ograniczyć moc tych ledów? U mnie też poświeciły z pół roku...  kupiłbym następne gdyby tylko to słabiej świeciło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mass143 napisał:

Da się jakoś ograniczyć moc tych ledów? U mnie też poświeciły z pół roku...  kupiłbym następne gdyby tylko to słabiej świeciło ?

Nie bardzo. :) Jedynie mozesz sprobowac je okleic ciemna folia, moze to cos da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu dwa lata temu kupiłem dedykowane podświetlenie od einpartsa - śmiga do teraz, zero problemów i brak błędów. Poza tym, że ciut mocno świecą to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-q7-podswietlenie-lampki-led-i6854296794.html#thumb/1 

wziąłem te.. mają 6 led, gdzieś wyczytałem, że warto je okleić folią mleczną wtedy nie walą światłem za auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czytałes komentarze, że wysyłają z 18 ledami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co przyjdzie w takim razie bo widzę, że aukcja się zmieniła ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi też te cholerne ledy w tablicy rejestracyjnej z allegro się palą co 5-6miesięcy już myślałem, że tylko ja mam takiego pecha, to lewą szlag trafi to za miesiąc prawą. Zakup nowego kompletu (60zł w d*pę) i znów za kilka miesięcy zaczyna się miganie aż pada całkowicie.

Nie chcę już wywalac na to specjalnie kasy skoro wszystkim się to pali więc mam pytanie, ma ktoś może takie ledy u siebie?

http://allegro.pl/lampki-led-podswietlenie-audi-a3-8p-a4-b6-b7-a6-c6-i6060695474.html#thumb/2
 

Lub te

http://allegro.pl/audi-lampki-led-podswietlenie-a3-8p-a4-b6-b7-a6-c6-i6993911080.html

Nie wywala Wam to błędu? Tu chociaż nie szkoda kasy, bo kosztują one 24zł za komplet

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...