Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS


audia4a4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba zamówię te http://allegro.pl/lampki-led-podswietlenie-audi-a3-8p-a4-b6-b7-a6-c6-i6060695474.html#thumb/2

Bo to chyba jedno i to samo

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić ledy do Tomnika pod auto bez samodniagnozy np Passat B5 oraz dołożenie rezystora z radiatorem, który ja przykręciłem do wewnętrznej części klapy bagażnika. Ledy świeciły w moim poprzendim aucie 3 lata i zrobią w tym spokojnie drugie tyle. ;) Barwa światła 6000K.

 

k2AMd1Ul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2018 o 16:59, Krzysztof.95 napisał:

Ja mogę polecić ledy do Tomnika pod auto bez samodniagnozy np Passat B5 oraz dołożenie rezystora z radiatorem, który ja przykręciłem do wewnętrznej części klapy bagażnika. Ledy świeciły w moim poprzendim aucie 3 lata i zrobią w tym spokojnie drugie tyle. ;) Barwa światła 6000K.

 

k2AMd1Ul.jpg

Tyle, że on już nie robi ledów w tablice do B7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mateusztbg napisał:

Tyle, że on już nie robi ledów w tablice do B7 :)

Kolego czytaj uważnie. Chodzi o ledy z passata b5y

Ja kupiłem te najtańsze ledy za 23zł. Po 2 miesiącach sie spaliły, zareklamowałem i dostałem drugie. Po kolejnych dwóch to samo ;d Gwarancja jest na rok. Jak przez rok będę dostawał nowy zestaw, nie pokrywając kosztów przesyłki- to niewielki koszt

Edytowane przez misiek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek daj mi link do tego sprzedawcy co uwzglenia wymiane na nowe, coś mi się wierzyc nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tobias napisał:

misiek daj mi link do tego sprzedawcy co uwzglenia wymiane na nowe, coś mi się wierzyc nie chce

http://allegro.pl/audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-q7-podswietlenie-lampki-led-i6854296794.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MGE5ZmJjNTItODZmOC00ZjIyLTljYTQtNGQyNmFmMWVmMDliAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=5b77e160-e37a-4524-b267-e36dece34e99

Jest gwarancja to co w tym dziwnego? 

Tylko jak będziesz dzwonił, że sie zepsuły to bądź zły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już raz odsyłalem na gwarancje copisałem kilkanascie postów wczęsniej, to stwierdzili, że mialem za słabo dokręcone i woda uszkodzila - taki to super sprzedawc,a jeszcze do tego interesu dołożyłem 11zł na wysyłkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup od A6 bodajże C7 na ledach powinny pasować w gniazdo. Padają bo wkładają ledy kiepskiej jakości. Najlepsze są firmy CREE i mają największą skuteczność świetlną, ewentualnie przeróbka na 3 ledy 3W 45 mils połączone szeregowo i ograniczyć prąd do 200 mA (http://allegro.pl/dioda-3w-power-led-zimna-6500k-bridgelux-260lm-i6690417510.html). Ja przykleiłem na termoglue (diody mają izolację galwaniczną z radiatorem) do uwalonej lampki z alledrogo. Rok działa bez problemów, oczywiście z przeróbką w module J519 blokada wyświetlania błędu przepalonych żarówek  i bez durnego rezystora. Tylne lampy na ledach łącznie ze światłami cofania.

Tył2.jpg

Tył1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2014 w listopadzie zakupiłem w interlook dwa komplety ledów oświetlenia tablicy rejestracyjnej na diodach samsunga 5252, pierwszy komplet działa do dzisiaj, niedawno musiałem tylko wykręcić jedną lampkę i poprawić blaszki od zasilania bo gasła i wywalało błąd na desce, w drugim komplecie mam jeszcze paragon dlatego wiem, że to był 2014 listopad. Ledy 5252 świecą dosyć mocno, żona się śmieje, że patrząc na auto z tyłu zawsze rozpozna moje :P

Może poszukajcie lampek z tymi diodami ? Ewentualnie jakieś inne ale na ledach samsunga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem takie:

https://allegro.pl/lampki-led-podswietlenie-audi-a3-8p-a4-b6-b7-a6-c6-i6858391835.html

Nie wywalają błędu, niestety według mnie świecą za mocno. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepłaciłes, byś miał 2 kpl za ten hajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2018 o 14:36, mateusztbg napisał:

Jedna już mi się zje^%ła świeci 2-3 z 18 ledów :)

Zakupiłem tak jak pisałem czyli 12 czerwca 18roku


EDIT:


 


Ku mojemu zdziwieniu po wysłaniu przeze mnie fotek sprzedawcy od razu napisał, że wysyła mi za darmo NOWE 2 sztuki.

 

Także ogromny plus dla sprzedającego, bez zbędnej gadki proszenia się itp po samych fotkach od razu napisał, że wysyła mi cały nowy komplet.

 

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mateusztbg napisał:

Jedna już mi się zje^%ła świeci 2-3 z 18 ledów :)

Zakupiłem tak jak pisałem czyli 12 czerwca 18roku

 

1 godzinę temu, tobias napisał:

no widzisz, szkoda kasy na chinole.


Ku mojemu zdziwieniu po wysłaniu przeze mnie fotek sprzedawcy od razu napisał, żę wysyła mi za darmo NOWE 2 sztuki.

 

Także ogromny plus dla sprzedającego, bez zbędnej gadki proszenia się itp po samych fotkach od razu napisał, że wysyła mi cały nowy komplet.

 

Więc myślę, że warto jednak u niego kupić, może ja miałem pecha z tym ledem, że się spalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2018 o 10:54, tobias napisał:

ciekawe czy prawdę piszesz...

Jak Ci to mam byku udowodnić, screeny z rozmowy z maila Ci wystarczą? CZy zdjęcia nowych ledów które leżą w paczce jeszcze nie odpakowanej dorzucić?

Po cholere miałbym kłamać zresztą, typ jest w porządku więc skoro napisałem na forum coś nie tak o jego ledach to dodaję od razu, że pomimo wadliwego towaru typ nie zrobił nawet malutkiej przeszkody w wysłaniu nowych, starych nie musiałem w ogóle zwracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo informacji, wiele kombinacji...

Jakie LED'y do podświetlania rejestracji w Audi A4 B7 2006 polecacie?

Chce raz założyć i mieć spokój, nie interesuje mnie kwestia mocy podświetlania.

Wystarczy mi że tablica będzie widoczna, zależy mi jedynie na długo wieczności LED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad,

Przerobiłem kilka różnych kompletów i

mogę polecić 2 ledowe Osram na odrębnej wiązce z rezystorami wpinanej z tyłu klapy w ori wiązkę:

https://allegro.pl/lampki-rej-led-audi-a4-b7-led-osram-10w-bez-bledu-i7209604355.html

Świecą bez zarzutu ponad rok,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Max Zakupione,

zobaczę jak to będzie działać, ocenie i dam znać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2018 o 19:31, Nerus napisał:

@ Max Zakupione,

zobaczę jak to będzie działać, ocenie i dam znać na forum.

Powiedz mi ile czekałeś na przesyłkę? Bo jak patrzę w aukcji to ustawiony ma "czas wysyłki 21 dni roboczych" tak jak by to ściągał z chin czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...