Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak pomalować na czarno grill?


Norbunio

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najlepiej pomalować grill? Jest sens malowania kratki np na czarny mat albo czarną perłę? Ramka chromowana zostaje bo tak mi się podoba:) Jedyne co mi się średnio podoba to ten plastikowy grill. Myślałem żeby go pomalować jakimś lakierem na pół mat czy coś podobnego. Co o tym sądzicie, może ktoś ma jakieś poropozycje ze zdjęciami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, większość robi odwrotnie do tego co piszesz!

Ramka idzie w czerń mat/połysk - kwestia wyboru - termoplast a allegro

Jeśli chcesz malować kratkę, twoja sprawa - spray wystarczy, tylko nie zapomnij o podkładzie do malowania plastiku i o dokładnym wyczyszczeniu kratki np. płynem do naczyń lub szyb - trzeba ją odtłuścić

Aha! Koniecznie pochwal się na forum fotkami swojej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz malować kratkę, twoja sprawa - spray wystarczy, tylko nie zapomnij o podkładzie do malowania plastiku i o dokładnym wyczyszczeniu kratki np. płynem do naczyń lub szyb - trzeba ją odtłuścić

Sposób na odtłuszczenie pierwsza klasa :naughty: twój znajomy lakiernik tak robi z autami? :wink4:

_________________________________________________

Ja powiem tak, zeby to pomalować musiałbyś zmatować dokładnie plastik przed nałożeniem podkładu a to jest praktycznie nie możliwe bo nie jesteś w stanie domatować każdego zakamarka grila. Jeśli pomalujesz na niedokładnie zmatowany plastik licz sie z tym, ze po kilku miesiącach w tych zakamarkach farba zacznie sie łuszczyć.

Nie znam lakiernika który by się zabrał za pomalowanie grila no chyba, ze taki który pomaluje bez szlifowania tylko po odtłuszczeniu ale wtedy kup sobie juz drugi gril bo daje tej farbie kilka miesięcy i zacznie odpadac sama z siebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój znajomy lakiernik tak robi z autami? :wink4:

Sęk w tym, że nie mam ŻADNEGO znajomego lakiernika :tongue4:

Widocznie ty częściej masz potrzebę poprawiania czegoś na karoserii - czyżby to przez ten ruch lewostronny :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój znajomy lakiernik tak robi z autami? :wink4:

Sęk w tym, że nie mam ŻADNEGO znajomego lakiernika :tongue4:

Widocznie ty częściej masz potrzebę poprawiania czegoś na karoserii - czyżby to przez ten ruch lewostronny :naughty:

:polew:

Z ruchem lewostronnym nie mam problemu może dlatego, ze jestem w UK juz 6 lat, ale sarenke na autostradzie tu skosiłem :kwasny: dobrze ze przy zjeździe i juz zwalniałem.

Mam kilku znajomych lakierników bo lubie mieć wszędzie wejścia dlatego, ze interesuję się samochodami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...