Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] jaki olej do 55kW?


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem ze byl juz taki temat o olejach ale moj silniczek jest troche nietypowy i moze jakis nietypowy olej potrzebuje? to jedna sprawa. A druga to taka, ze jak silnik jest rozgrzany to ciezej go zapalic, (jak zimny to ododpala bez problemu odrazu) przykladowo jak wracalem z niemiec i przejechalem na polską strone i stanąłem w CPNie to wogle nie odpalił :-) poprostu czuje różnice w odpalaniu auta na zimno i na ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w twoim silniku nie ma nic nietypowego ... ;-) chyba ze masz na mysli moc ... :twisted:

olej to najlepiej pelen syntetyk ... np. Mobil 1.

a co do problemow z odpalaniem to podejrzewam zle ustawiona dawke paliwa badz tez zły kat wtrysku .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w twoim silniku nie ma nic nietypowego ... ;-) chyba ze masz na mysli moc ... :twisted:

olej to najlepiej pelen syntetyk ... np. Mobil 1.

a co do problemow z odpalaniem to podejrzewam zle ustawiona dawke paliwa badz tez zły kat wtrysku .....

... bądź kończy się pompa wtryskowa. Spanky, kąt wtrysku ma znaczenie dla zimnego silnika. :)

Co do oleju to tak jak pisze Spanky , dodam jeszcze Shella i Valvoline`a. Oczywiście pełne syntetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bądź kończy się pompa wtryskowa. Spanky, kąt wtrysku ma znaczenie dla zimnego silnika. :)

pomylilo mi sie zimne z cieplym ..... :twisted:

P.S niedoczytalem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzkie odpalanie na ciepłym silniku to jeden z objawów kończącej się pompy wtryskowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...