Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb z kluczyka


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam a4 b7 z 07r i nie mam tego:( własnie to byłem sprawdzić u siebie i wielki zawód... Podpowie ktoś od czego zacząć szukanie tego żeby jednak to otwieranie/zamykanie z pilota u mnie było?:> Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam to sprawdzić - nie ukrywam że jestem laikiem...?

:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam a4 b7 z 07r i nie mam tego:( własnie to byłem sprawdzić u siebie i wielki zawód... Podpowie ktoś od czego zacząć szukanie tego żeby jednak to otwieranie/zamykanie z pilota u mnie było?:> Dzięki

Jeśli to nie wersja USA, to trzeba zrobić adaptację silniczków (sterowników szyb), bo zakodowane powinno być. A jak zrobić tą adaptację opisane jest gdzieś w temacie który podał nitroo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szyber się jakoś adaptuje? Wiem że kiedyś się otwierał i zamykał z pilota. Teraz tylko zamyka. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam a4 b7 z 07r i nie mam tego:( własnie to byłem sprawdzić u siebie i wielki zawód... Podpowie ktoś od czego zacząć szukanie tego żeby jednak to otwieranie/zamykanie z pilota u mnie było?:> Dzięki

Jeśli to nie wersja USA, to trzeba zrobić adaptację silniczków (sterowników szyb), bo zakodowane powinno być. A jak zrobić tą adaptację opisane jest gdzieś w temacie który podał nitroo.

A jeśli ktoś ma wersję USA...? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Co z wersją US? Mam u siebie domykanie szyb i dachu z kluczyka i otwieranie tylko szyb z kluczyka. Da się zakodować z pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Co z wersją US? Mam u siebie domykanie szyb i dachu z kluczyka i otwieranie tylko szyb z kluczyka. Da się zakodować z pilota?

Podpinam się. U mnie też szyby można zamknąć i otworzyć poprzez przekręcenie kluczyka w zamku, a z przycisku pilota nie banglają...Da się to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Co z wersją US? Mam u siebie domykanie szyb i dachu z kluczyka i otwieranie tylko szyb z kluczyka. Da się zakodować z pilota?

Podpinam się. U mnie też szyby można zamknąć i otworzyć poprzez przekręcenie kluczyka w zamku, a z przycisku pilota nie banglają...Da się to zrobić?

Trzeba zakodować odpowiednio moduł komfortu. Jest gdzieś w dziele warsztat temat o module komfortu i jego kodowaniu, tam można wyczytać jak to zakodować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zakodować odpowiednio moduł komfortu

+64 – aktywacja dodatkowych funkcji modułu komfortu (możliwość otwierania/zamykania szyb oraz szyberdachu przy pomocy zamka w drzwiach i pilota)

czy to znaczy, że w adaptacjach trzeba jeszcze grzebać? i wpisać sumę wszystkich opcji (255)?

cyt:

Aktywacje poszczególnych opcji komfortu – ADAPTATION 10, kanał 62:

+1 – Komfortowe zamykanie szyb pilotem

+2 – Komfortowe otwieranie szyb pilotem

+4 – Komfortowe zamykanie szyb kluczykiem

+8 – Komfortowe otwieranie szyb kluczykiem

+16 – Komfortowe zamykanie szyberdachu pilotem

+32 – Komfortowe otwieranie szyberdachu pilotem

+64 – Komfortowe zamykanie szyberdachu kluczykiem

+128 – Komfortowe otwieranie szyberdachu kluczykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dokodawniu +64 do ogólnego kodowania modułu komfortu i zaadaptowaniu opcji w odpowiednim kanale szyby tylko się uchylają po dłuższym naciśnięciu przycisku na pilocie. Mam wersję US. Podnieść już ich nie idzie.


Adaptowałem różne wariacje.

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w usa się nie nie da tego zrobić. właśnie siedzę w garażu i po wejściu w kanał 62 wyświetla się pomocnik a w liście pisze jak byk, że opcje: +1 +2 +16 +32 not USA :(

zostaje tylko domykanie kluczykiem w stacyjce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - u mnie jak mialem nie domkniete szyby i wcislem zamykanie na pilocie to auto sie zamknelo i szyby sie domkły. Ale nastepnym razem jak tak zrobilem juz sie szyby nie domkły :( Dodam ze wczesniej otwieralem szyby trzymajac otwieranie auta z pilota. Czy to moglo cos rozkodowac i teraz domykanie szyb mam tylko gdy trzymam zamykanie ?

Da sie to polaczyc zeby przy trzymaniu otw.auta z pilota szyby sie otworzyly i zeby przy uchylonych szybach gdy wcisne raz zamykanie auta okna sie same domkły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Da sie to polaczyc zeby przy trzymaniu otw.auta z pilota szyby sie otworzyly i zeby przy uchylonych szybach gdy wcisne raz zamykanie auta okna sie same domkły?

Przecież otwierając auto trzymając przycisk pilota szyby się otwierają. Nie ma opcji zakodowania, żeby naciśnięcie zamykania domknęły (nie domkły :facepalm:) się szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciśnięcie nie zamknie szyb ale naciśnięcie i przytrzymanie kilkusekundowe już tak zamyka wszystkie szyby i szyber.(Wersja EU)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , mi sie wydawalo ze udalo mi sie zamknac szyby gdy raz wcislem zamykanie . ok , dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. :D banan na twarzy 3 lata autem latam i nic nie wiedziałem z tyłu korby. Przednie otwierają się i domykają :D nawet z dużej odległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...