Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Profesjonalne obszywanie elemantów skórką - Polecam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus Chłopaki, na wstępie zaznaczam iż osobiście nie znam Tego Faceta a postanowiłem zareklamować Jego usługi ze względu za Fachowość ,której sam właśnie doświadczyłem. Podobnych Firm jest mnóstwo ale niewiele z Nich tak solidnie Was potraktuje jak http://www.obszywanie-kierownic.pl/

Gość ma na imię Bartosz. Miejscowość - skoczów, woj. Śląskie.

Wysłałem do Niego kierownicę od mojej audicy, gałkę oraz stary mieszek. Ponieważ Pan Bartosz nie chciał sam wybrać koloru skórki (mam jakiś taki... popielato-szary ) - wysłał mi próbki skórek żebym SAM mógł dokonać wyboru. zaznaczam iż to był Jego pomysł

Pełna kultura, fachowość, wszystko trwało zaledwie kilka dni. jeśli Ktoś sam się do Niego wybierze - Gościu zrobi to w 4 godziny.

Przedwczoraj dostałem swoje "graty". full wypas. a przed chwilą miałem telefon - od P.Bartosza czy jestem zadowolony z usługi oczy mi wylazły ze zdziwienia że Ktoś PO wykonaniu usługi interesuje się Klientem a nie ma Go głęboko w ........

W związku z tym szczerze polecam Tego Pana. a jeśli chodzi o ceny ?

Kiera , mieszek, gałka plus koszt wysyłki - 240 PLN. Skóra pierwszej jakości.

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by ktos chciał z wielkopolski obszyc to w swarzedzu nie pamietam jaka to jest ulica ale na przeciwko lidla,jak ktos bedzie potrzebował znajdzie koles za***iście robi podsufitki cale kokpity boczki full wypas polecam ja robilem u niego kiedys calibre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...