Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Domyślny kod otwarcia bluetooth dla audi a4 b7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, próbuję ogarnąć bluetooth w aucie, tzn. zrobić tak by działało :decayed:.

Telefon, którego używam to nokia e71.

I po kolei : wyszukuje w telefonie urządzenia współpracujące, znajduje AUDI HVF 3113 i jak klikam w telefonie połącz z urządzeniem to prosi o kod dostępu. Ja niczego nie ustawiałem jeszcze. Jaki może być ten kod domyślny?

Nie mam żadnej instrukcji PL do auta i robię to tak trochę na oślep :wink4: , ale chyba powinienem się z autem połączyć i powinno działać, co? :mysli:

Tylko jaki może być ten kod ??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa :mysli:

hej,a jakie masz radio...

Ja mam BNS i tam mozna w opcjach radia ustawic kod do BL.

jak sie go zmienia to nie wiem bo ja mam standardowy pin.

zobacz w opcjach radia

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa :mysli:

Co znaczy "nie działa" ?

* Nie przyjmuje PIN'u?

* Czy może przyjmuje, ale nadal nie można korzystać z zestawu BT ?

Edit: 2010.06.06, 12:16

Swego czasu sam miałem problem, by zmusić telefon do współpracy z BT w moim aucie:

[b6 AVF] Problemy z zestawem głośnomówiacym bluetooth.

Co prawda mój tel. to Sony Ericsson, a nie Nokia, ale sama procedura "parowania" urządzeń powinna być taka sama.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telefonie wyszukuję sprzęt, z którym chcę się powiązać: AUDI AHV, wybieram połącz, łaczy i prosi o pin( kod otwarcia), podaję 1234 i wyskakuje " nie można nawiązać połaczenia" :mysli:[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprubuj jeszcze w radiu znalezc opcje z kodem pin i go podaj pozniej wyszukiwanie z komorki i ten sam kod podaj w komorce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo powiedzieć jak nie mam w radiu polskiego języka i błądze :wink4: , chyba sprawa bluetooth zostanie wstrzymana do czasu wgrania języka PL :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli masz vagola podłącz wejdz w 77 telefon i adaptacje i kanał 135 tam jest kod bt może ktoś sobie zmienił :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys, mam niemiecki i angielski :wink4:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 21:49_________________________________________________a vaga nie mam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys, mam niemiecki i angielski :wink4:

To ci dam instrukcje po niemiecku :evil: Dzisiaj tak do 16-stej powinnienem zdazyc

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 11:05_________________________________________________A wiec tak:

WCISKASZ PO KOLEI KLAWISZ TEL I SETUP

f5c7da43ca74cdd3med.jpg

Nastepnie TELEFONEINSTELLUNGEN

8649986a2bec9873med.jpg

Nastepnie BLUETOOTH PIN EINGABE

8ec520fc4ac8f7c1med.jpg

Nastepnie wduszasz to wielkie pokretlo

568be7f06f33982cmed.jpg

Teraz podajesz nowy 4-cyfrowy PIN

f6a2de32d94d6ccfmed.jpg

Dalej nie patrzylem, ale chyba trzeba go zapisac i gotowe i pozniej ten PIN podajesz w komorce przy polaczeniu z zestawem AUDI HVF 3113 i powinno zaskoczyc.

Powodzenia! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mając chwilkę czasu i chęci ustawiłem ten bluetooth. Wszystko tak jak opisał Tygrys. :notworthy: Teraz śmiga aż miło. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie jest to samo w moim telefonie wyskakuje AUDI HVF1729 ciekawe czy i u mnie to zadziala co opisał kolega Tygrys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie jest to samo w moim telefonie wyskakuje AUDI HVF1729 ciekawe czy i u mnie to zadziala co opisał kolega Tygrys

Spróbuj. :cool1: Bo rozumiem, że standardowy kod 1234 nie działa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlanie 1234, 12345. 0000,00000, nie dzialaja takze jak cos to dam znac na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów, u mnie w aucie połączyłem się z BT dwoma telefonami, a trzecia komórka nie widzi BT w aucie, co to może być?? dwa pierwsze telefony to nokia i iPhone, ten trzeci też nokia i jak ustawie wykrywanie aktywnych urządzeń to nie widzi BT z autka ;( ma może ktoś na to jakąś radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlanie 1234, 12345. 0000,00000, nie dzialaja takze jak cos to dam znac na forum

To sobie go sam zmien. Opis masz na 1-szej stronie w moim poscie. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ostatnio zaczelem się bawić moim telefonikiem w aucie i podczas wyszukiwania urządzeń zanlazlo mi audi audi uhf 1729 wic probowalem sie z tym połączyć wpisywałem kody 1234,12345,0000,00000,1729, i nie moglo sie polaczyc koledzy powiecia mi co to za funkcja w moin aucie dodam ze posiadam radio concert cd może wie ktos jak sie dostac do tego kodu?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:02_________________________________________________no witam niestety nic to nie dalo przyjzalem sie dikladnie wszedlem w opcje komputera i nic tam nie znalazlem dodam tylko ze na wypozazeniu mam radio concert cd wlasnie przeszukuje ksiazke od radia ale nistety jest po niemiecku [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:09_________________________________________________niestety nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie! Mój opis sie dotyczy RNS E, ale jeżeli masz opcje TELEFON w radiu to tez powinno to być możliwe. Ale z tego co sie orietuje to w concercie tego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...