Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Domyślny kod otwarcia bluetooth dla audi a4 b7


Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio zaczelem się bawić moim telefonikiem w aucie i podczas wyszukiwania urządzeń zanlazlo mi audi audi uhf 1729 wic probowalem sie z tym połączyć wpisywałem kody 1234,12345,0000,00000,1729, i nie moglo sie polaczyc koledzy powiecia mi co to za funkcja w moin aucie dodam ze posiadam radio concert cd może wie ktos jak sie dostac do tego kodu?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:02_________________________________________________no witam niestety nic to nie dalo przyjzalem sie dikladnie wszedlem w opcje komputera i nic tam nie znalazlem dodam tylko ze na wypozazeniu mam radio concert cd wlasnie przeszukuje ksiazke od radia ale nistety jest po niemiecku [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:09_________________________________________________niestety nie dziala

..bierz vaga połącz sie z tel. 77 , potem adaptacje i kanał 135.Tam znajdziesz jaki kod jest obecnie lub możesz go w zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak popatrzylem w instrukcjie obsługi i standardowy kod to 1234 ale trzeba go wpisac do 30 sek i teraz nie wiem czy 30 sek po odpaleniu auta czy 30 sek po otwarciu pozniej pojde to sprawdze [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:39_________________________________________________aha

veg rozumie ze trzeba go podpiac pod komputer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie podpinaj pod kompa. i moment dowiesz sie jaki masz kod otwarcia dla bt :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i udalo sie po odpaleniu auta nalezy w 30 sek wpisac kod 1234 i wszystko smiga jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, powiedz cię mi czy jak mam radio audi concert Cd oraz uchwyt na telefon i kierownice multifunkcyjną z opcjami telefonu to też będę miał bluetooth w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam problem z połączeniem bluetooth w aucie, w ogóle nie wyszukuje mi modułu, jak to rozwiązać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...