Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WROCŁAW - szukam dobrego warsztatu


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Odświeżam temat, Szukam dobrego warsztatu, gdzie profesjonalnie i w rozsądnych pieniądzach mogę serwisować swoje autko :wink: . Chciałbytm związać się z jednym warsztatem na dłuzej :mrgreen: . Aktualnie chodzi mi o wymiany filtrów i oleju i ogólne sprawdzenie A4.

Swego czasu korzystałem z Autoexpress na Miedzyrzeckiej. Wiem, że Jetronic zajmuje się też takimi rzeczami chyba (i dodatkowo wirusuje autka co by wiele ułatwiło).

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Jetronik jest git

Poza tym diagnostykę i inne naprawy sfery elektrycznej zawsze robię w:

Botronic

Ul. Smętna 15

348-42-90

mgr. inż. Krystian Borkowski

Bardzo dobry spec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja z kolei zdecydowanie odradzam RS-Serwis. Przynajmniej ten na Szybowcowej. Ostatnio robilem tam wymiane oleju, i inne drobne sprawy. Koles meczyl sie z tym chyba ze 3 godziny. Do tego wszystkiego ceny maja jak w ASO. Z ciekawosci spytalem o wymiane rozrzadu i ze zdziwieniem patrzylem na goscia, ktory krzyknal mi cene 30% wyzsza niz to co dzien wczesniej krzyczeli w ASO na Karkonoskiej!

Byc moze trafilem na nieodpowiedniego czlowieka, ktory sie po prostu nie znal, ale jak czekalem na swoje auto to widzialem kolesia, ktory wpadl wymienic przepalone zarowki od pozycyjnych w swojej A4-ce. Zajelo mu to jakies 30-45 minut :] Tak sie sklada, ze dzien wczesniej wymienialem u siebie i mimo, ze robilem to pierwszy raz w zyciu to zajelo mi to jakies 15 minut. Pozostawie to bez komentarza... :)

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 01-03-2007, 10:15 ]

najpierw poszukaj regulaminu a pozniej pisz posty.Nastepny bedzie juz kasowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość może bierze stawki godzinowe ?? (naliczanie sekundowe) :evil:

No właśnie rzecz w tym, że nie, płaciłem za usługę. Ale mam pewne podejrzenie, że mechanicy są tam rozliczani godzinowo właśnie i stąd taka ich praca leniwa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie wpadając w entuzjazm - u Romka czyli w RS Serwis wcale nie jest tak super.

Jakiś czas temu robiłem u nich rozrząd na swoim ADRze i koleś (stały mechanik) przy mnie się uczył wszystkiego - łącznie ze zdejmowaniem zderzaka.

O tym, że są różne napinacze (stare i nowe) dowiedział się ode mnie.

Cen części wcale nie mają konkurencyjnych - opłaca mi się zamawiać i płacić za przesyłkę (legal paragon) - innym się opłaca a im nie?

Jeśli chodzi o proste naprawy - cenowo dużo lepiej wypada Autoexpres.

Ale może po prostu jestem zbyt wymagającym klientem.

P.S.

Chciałbym zobaczyć jak kolega z postu wyżej serwisuje swoje RS4 w RS Serwis :):a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...